sobota, 16 lipca 2016

Grzegorz Gajewski wygrał Memoriał Mieczysława Najdorfa w Warszawie

Grzegorz Gajewski
by Przemysław Jahr, Wikimedia, CC BY-SA 3.0
Wielkie brawa za wynik dla Grzegorza Gajewskiego.
Jestem przekonany, że ten sympatyczny szachista nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i kolejne sukcesy przed nim!

Grzegorz praktycznie od początku miał wymagających przeciwników. Kolejno:

  • FM Kacper Polok, 2292 - wygrana,
  • IM Philip Lindgren, 2411 - wygrana,
  • GM Igor Kovalenko, 2667 - wygrana,
  • GM Mateusz Bartel, 2649 - remis,
  • GM Alexandr Fier, 2616 - remis,
  • GM Ildar Khairullin, 2629 - remis,
  • GM Jones, Gawain, 2650 - wygrana,
  • GM Zahar Efimenko, 2655 - wygrana,
  • GM Hrant Melkumyan, 2640 - wygrana.
W efekcie samodzielne zwycięstwo i doskonały wynik rankingowy 2795!


MTytułNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1GMGajewski, Grzegorz260526007.540.0050.00637.5
2GMSmirin, Ilia267626007.039.0049.00536.0
3GMMelkumyan, Hrant264026006.540.5052.00638.0
4GMKhairullin, Ildar262926006.538.0050.00433.0
5GMGupta, Abhijeet263026006.538.0049.00533.5
6GMFier, Alexandr261626006.537.0048.50534.0
7GMIndjic, Aleksandar254726006.536.5047.00631.0
8GMTomczak, Jacek258326006.536.5046.00532.0
9GMZhigalko, Sergei265326006.534.5044.00432.0
10GMEfimenko, Zahar265526006.042.0054.00535.0
11GMAreshchenko, Alexander265426006.041.5052.00434.0
12GMBartel, Mateusz264926006.040.5051.00435.0
13GMSalem, A.r. Saleh260826006.037.0047.50332.5
14GMNeiksans, Arturs261426006.036.5046.50432.5
14GMKrasenkow, Michal261426006.036.5046.50432.5
16GMMiśta, Aleksander258426006.036.0045.50430.0
17GMLalith, Babu M R256526006.035.5045.50432.5
18GMRozentalis, Eduardas255226006.035.0045.00430.0
19GMOleksiyenko, Mykhaylo261526006.033.5043.00529.5
20GMSengupta, Deep255126006.033.0042.50429.0
21GMIvanisevic, Ivan265626006.032.0041.50527.5
22GMKovalenko, Igor266726005.541.5053.50432.0
23GMPiorun, Kacper268526005.540.0051.50332.5
24IMNasuta, Grzegorz241724505.539.0048.00330.0
25GMDonchenko, Alexander258326005.537.0047.00230.5
26GMJumabayev, Rinat261326005.536.5047.50331.0
27IMAryan, Chopra248324505.534.5044.00328.0
28IMSvane, Rasmus254924505.534.0044.00326.5
29GMSoćko, Bartosz259926005.534.0043.50330.5
30IMSmirnov, Anton247824505.533.5042.50429.0
31GMLysyj, Igor266326005.532.0041.50226.0
32IMMeskovs, Nikita246924505.532.0041.00525.0
33GMDragun, Kamil262326005.532.0041.00427.0
34GMKamsky, Gata266026005.531.0039.50325.5
35GMBok, Benjamin261326005.530.0039.50426.5
36IMTabatabaei, M.amin248124505.039.0049.00329.5
37IMSadzikowski, Daniel255124505.037.5047.00330.5
38GMRomanishin, Oleg M243326005.037.0047.50427.0
39IMDastan, Muhammed Batuhan248024505.036.0045.50328.0
40FMBilguun, Sumiya241923005.036.0044.50428.0
41GMJones, Gawain C B265026005.034.5045.50427.5
42FMBartel, Michał234123005.034.5043.00323.5
43WGMAbdumalik, Zhansaya238224005.034.0043.00325.5
44IMMenezes, Christoph239824505.034.0042.50326.0
45FMBaskin, Robert237523005.034.0042.00224.0
46IMWarakomski, Tomasz249224505.033.5043.50427.0
47GMMacieja, Bartłomiej255726005.033.5043.50328.5
48kNowak, Łukasz226322005.033.5041.00322.0
49GMSoćko, Monika246226005.032.5042.50326.5
50FMSkliarov, Viktor242923005.032.5041.00325.0
51IMNakar, Eylon249424505.032.0041.50324.5
52FMKenneskog, Theodor224923005.032.0041.00322.5
53FMHacker, Jonas227523005.031.5039.50421.5
54FMFakhrutdinov, Timur235023005.030.5038.50321.5
55IMFeuerstack, Aljoscha245424505.030.0037.50226.0
56IMTania, Sachdev239824505.029.5038.00424.5
57WIMWarakomska, Anna232122505.029.0037.00421.5
58IMKanarek, Marcel254824505.028.0038.00423.5
59
Raja, Harshit235124005.027.5036.50419.5
60FMLomasov, Semen239523005.027.0035.00423.5
61IMPiscopo, Pierluigi242924505.026.5034.50321.0
62GMPerunovic, Milos262726004.538.0048.00229.0
63GMHracek, Zbynek260526004.535.5045.00426.5
64IMNguyen, Piotr243024504.535.0044.50425.0
65IMYilmazyerli, Mert242424504.535.0043.00324.5
66
Yankelevich, Lev241524504.534.0044.50424.5
67mDeszczynski, Adam236624004.533.5042.00322.5
68k+Eggink, Ryszard234523004.533.0041.50321.5
69k++Barski, Radosław234623004.532.5041.50421.0
70FMLokander, Martin235923004.532.5041.50222.5
71IMJohansson, Linus242524504.532.0042.00222.5
72kNiekraś, Dawid225522004.532.0042.00221.5
73IMKrysztofiak, Marcin238424504.532.0040.00124.0
74kBuś, Konrad221622004.531.5040.00322.0
75IMPuranik, Abhimanyu247524504.531.0039.50324.0
76FMPolok, Kacper229223004.530.5041.00320.5
77kWiniarski, Mikołaj220922004.530.5039.00319.0
78IMGolubov, Saveliy249724504.529.0037.50424.0
79k++Reza, Wojciech226623004.526.5034.00316.0
80IMArat, Ufuk Sezen240224504.524.0030.50317.5
81mLewtak, Damian236324004.035.5045.00222.5
82FMBednarek, Sylwester234023004.035.0045.50322.5
83WGMSzczepkowska-Horowska, Karina241124004.035.0045.00324.5
84mPrzedmojski, Rafal233724004.034.0043.00320.0
85WGMNebolsina, Vera222624004.033.5042.50322.5
86FMPercivaldi, Martin234723004.032.5041.50320.5
87kŻochowski, Kacper224822004.030.5039.50220.5
88k++Paszewski, Mateusz227023004.030.5038.00217.5
89FMKarpus, Michał217923004.030.0038.00217.5
90CMLewicki, Mirosław232922004.029.5037.50419.0
91IMSieciechowicz, Marcin243024504.029.0038.50221.0
92kMolenda, Marcin226722004.028.0036.50216.0
93WIMHeinemann, Josefine221622504.027.0034.00415.0
94kKumala, Aleksander220722004.027.0034.00115.0
95FMSkawinski, Arkadiusz235523004.026.5035.50316.5
96I++Dzierżak, Radosław220421004.026.0033.50315.5
97
Buckels, Valentin233224004.020.5028.00313.0
98WGMBartel, Marta226024003.534.0044.00121.5
99
Martin, Julian228023003.533.5041.50321.5
100IMLindgren, Philip241124503.530.5041.50221.0
101FMKoksal, Ege232423003.530.0037.50319.0
102FMDe Marchi, Olivier228623003.530.0037.50118.5
103IMKlenburg, Michael237024503.529.5038.50114.5
104mStoma, Paweł236524003.529.5038.00218.5
105
Andre, Gordon225423003.529.5037.00317.5
106WIMOsmanodja, Filiz231822503.529.0037.50215.5
107I++Gumularz, Szymon226721003.529.0037.50115.5
108FMZaninotto, Franco212723003.529.0036.50218.0
109
Thorarinsson, Pall A.227423003.528.5037.00215.5
110kTomaszewski, Kacper217222003.527.5037.00217.0
111WFMHarazińska, Ewa227921003.527.5035.50317.0
112FMStrugnell, Carl223823003.527.5035.00315.5
113WIMJakubiec, Edyta217622503.525.5033.00214.0
114FMSzóstko, Jakub224623003.525.5032.50213.0
115FMMichalczak, Thomas224923003.524.5032.00213.5
116IMLauber, Arnd244424503.033.0042.50120.5
117kKowalczyk, Rafał220422003.031.0039.00318.0
118FMSchroeder, Kevin235023003.030.0038.00216.0
119
Zlatin, Alexander214622003.026.5033.50213.5
120WIMZaksaite, Salomeja233622503.025.0033.50215.0
121kCajbel, Maciej220822003.023.5030.00210.5
122WIMEswaran, Ashritha221122503.023.0030.00112.0
123mJaroch, Karol220324002.529.0036.50216.0
124kŚmieszek, Wojciech221722002.528.5036.50214.5
125k+Wiśniewski, Michał223523002.525.0032.50111.5
126kFlak, Paweł220422002.525.0031.50110.5
127IMAdamski, Jan227924502.524.5033.00012.0
128kGarbowski, Jakub210222002.523.5030.50011.5
129
Masse, Hugues220423002.521.5028.5017.0
130IMEsserman, Marc247424502.028.0036.50115.5
131kPiotrowski, Przemysław220122002.026.5034.00110.0
132WGMDabrowska, Krystyna222824002.026.0033.00011.0
133kChomczyk, Marek216722002.024.5030.5009.5
134
Fieberg, Samuel213222002.022.0029.0018.0
135FMWebersberger, Johann236223001.530.5039.00111.5
136
Rey, Fabrice212822001.522.0028.5016.5



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz