FM Piotr Piesik wygrał VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w szachach szybkich

Częstochowa. Gromady pielgrzymów zbliżają się do Jasnej Góry

Piotr Piesik zwyciężył w VII Otwartych Mistrzostwach Częstochowy w szachach szybkich.
Bardzo mnie to cieszy, bowiem Piotr swoje korzenie rodzinne ma w Malborku i wiele razy grał u nas w turniejach.

Tempo gry mistrzostw to P'10 + 5 sekund na posunięcie. Dystans 9 rund.

Sędzią turnieju był Igor Pyrkosz.

Wyniki końcowe:
MNrTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.
11FMPiesik, PiotrR 234923007,041,0052,50
23k++Paszewski, MateuszR 218623007,041,0051,50
34kGraczyk, DamianR 208522006,540,0050,50
49IIKozlowski, MarcinR 183818006,535,5046,00
52FMFlis, JacekR 220223006,037,5048,00
67FMKot, JerzyR 198323006,037,0046,50
714IGóreczny, TomaszR 169120006,033,0043,00
816II+Rudecki, BartoszR 166719005,534,5045,00
98IPietrucha, JarosławR 184120005,532,5042,00
105IPlutecki, Grzegorz208520005,034,0044,00
1117I+Dąbek, KarolinaR 161419005,033,0041,00
1211IPtaszek, PiotrR 179320005,032,5039,50
1320IIPietras, MaksymilianR 150118005,031,5039,00
1425IWarta, August020005,031,0040,00
156kRadziejowski, Adam200622004,537,0047,50
1612IGajzner, Ryszard177220004,532,0042,50
1715INowakowski, JanR 166920004,532,0041,00
1813IISurlej, Tomasz169218004,528,5036,00
1926IIRogóż, Tomasz018004,034,5044,50
2019IIIPawleta, Rafał150316004,031,5039,00
2127IICieślik, Mariusz018004,030,0036,50
2210IGuca, KrzysztofR 180620004,029,0037,50
2322I+Knapik, JuliaR 144119004,029,0036,50
2424IIGworys, GrzegorzR 139118003,537,0046,00
2518IISzczerbak, StefanR 151018003,535,0043,00
2621IGosławska, CecyliaR 147318003,529,0036,50
2728
Nowakowski, Michał010003,525,5032,50
2830
Mazur, Jan010003,022,5029,50
2923IIKucharski, DanielR 141318002,527,0034,50
3031
Buss, Radosław010002,524,5030,50
3129
Zięba, Emilian010002,021,5027,50
3232
Michalak, Jakub010001,024,0030,50


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz