Jerzy Kot wygrywa XII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" w Starogardzie Gdańskim


To kolejny turniej szachowy rozgrywany w ostatnim czasie w Starogardzie Gdańskim.
Tym razem szachiści, już po raz 12, rywalizowali w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność".

Data: 2016-10-15
Miejsce: Starogard Gd. ul. Bp. K. Dominika 8
Tempo gry: P'15

Bezkonkurencyjny okazał się Jerzy Kot, który wygrał wszystkie partie.
Szczegółowe wyniki poniżej:
MTytNazwisko ImięFed.ELORankPkt.MBch.Bch.
1FMKot, JerzyPOLR 199123009.034.5042.50
2kMarszk, KazimierzPOLR 178122006.534.5047.50
3IIKamiński, ZbigniewPOLR 168718006.033.5043.00
4IIIZieliński, EdmundPOLR 150716005.533.0042.50
5IZiółkowski, MarcinPOLR 174520005.036.5049.00
6IIPeplinski, WiesławPOLR 182418005.033.0045.50
7IDobrowolski, HenrykPOLR 162020005.032.0042.50
8VWysocki, RyszardPOLR 145812005.032.0039.00
9
Sękowski, JanuszPOL010005.031.5038.50
10I++Panek, TadeuszPOLR 167021005.030.5039.50
11ITurzyńska, GrażynaPOLR 145018005.030.5038.50
12
Kamrowski, RomanPOLR 100010005.029.0035.50
13
Hejnowski, MarekPOL010004.529.0037.50
14IIGurbowicz, JózefPOLR 124118004.528.0035.00
15IIWrzos, WaldemarPOLR 161918004.037.0050.00
16IIDorau, ZygmuntPOLR 151718004.031.0041.50
17ILeś, CzesławPOLR 158320004.029.5037.50
18II+Ossowski, BoleslawPOLR 157019004.029.0035.00
19
Fryszka, HenrykPOLR 134304.027.0033.50
20IIKarcz, AndrzejPOLR 132018002.029.5039.00
21IVŻurawski, TadeuszPOL014001.030.0037.50


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz