poniedziałek, 12 grudnia 2016

Grzegorz Albin zwyciężył w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o puchar Wójta Gminy Stare Pole Marka Szczypiora, 10.12.2016

20 szachistów wystartowało w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o puchar Wójta Gminy Stare Pole Marka Szczypiora.
Zwyciężył Grzegorz Albin reprezentujący barwy klubu MCKiE Malbork.


MTytNazwisko ImięFIDERankPkt.MBch.Bch.
1II+Albin, Grzegorz182519006.520.5029.50
2IPaziak, Patryk191220006.022.0031.50
3kMarszk, Kazimierz179722005.522.0031.00
4IINiedźwiecki, Sławomir147618005.019.5028.50
5IIWieczorek, Jan157818004.021.5030.00
6IIGoździejewski, Karol177718004.021.0030.50
7IDaniszkowicz, Bohdan162420004.018.0027.50
8IIKwiatkowski, Mateusz147718004.016.0025.00
9IIIWysocki, Ryszard146916003.515.0022.00
10IIIMagiera, Artur106916003.018.5026.00
11IVMagiera, Kosma014003.017.5026.00
12IIIŚniadecki, Oskar144716003.017.5022.00
13IIIngielewicz, Maciej018003.016.5022.00
14VKrawczenko, Michał012003.015.5021.00
15VFryszka, Henryk133612003.014.0021.00
16IVTanona, Roman127914003.012.5019.50
17IITorhan, Adrian018002.515.5020.00
18IIGurbowicz, Józef122918002.514.5020.50
19
Kmieć, Patryk010001.014.5018.50
20
Durczak, Natan010000.514.0018.00


Zawody odbyły się w Gminnym Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu w dniu 10 grudnia 2016.


Obok starszych, doświadczonych zawodników...


Wystartowali i ci najmłodsi.


Turniej był bez wpisowego, za to z nagrodami za miejsca 1-3. Upominki otrzymali zresztą wszyscy uczestnicy.
Jak zwykle w gościnnym Starym Polu do dyspozycji szachistów była kawa, herbata czy słodycze.
Były też jabłka dla dbających o zdrowie (i linię).




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz