Patryk Paziak wygrał pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2017 rok


W Malborku zapanowała piękna zima, spadło sporo śniegu i zamek stał się jeszcze ładniejszy.
A malborscy szachiści rozpoczęli sezon w czwartek 5 stycznia. W tym dniu został rozegrany turniej szachowy inaugurujący cykl Grand Prix na 2017 rok.
Wystartowało 21 zawodników, a pierwsze miejsce ze 100% wynikiem zajął Patryk Paziak.  


Wyniki końcowe (P 10')
MTytNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MBch.Bch.
1IPaziak, PatrykB 195820007.021.0028.50
2II+Wojszkun, TadeuszB 162519005.021.5030.50
3II+Dackiewicz, MarekB 178519005.020.5030.00
4IINowak, TomaszB 153918004.520.0029.50
5IIKwiatkowski, MateuszB 167618004.519.5028.00
6IISkrzypczyński, DariuszB 120118004.020.5030.00
7IISkrzypczyński, KacperB 133218004.018.5026.50
8IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.016.5023.50
9IISpich, Tomasz018003.518.0025.50
10IIBrzeziński, StanisławB 143518003.517.5025.50
11IIIKussowski, Andrzej016003.516.5023.00
12IIIJenczelewski, KarolB 124616003.017.0025.50
13VKrawczenko, Michał012003.015.5022.00
14VPachucki, Karol012003.015.0020.50
15IIGurbowicz, Józef170818003.014.0020.50
16IVNowaliński, Andrzej014003.014.0019.50
17
Kmieć, Patryk010003.011.5016.50
18IVMagiera, KosmaB 111014002.520.5030.50
19IVSpich, JanuszB 131714002.016.0022.50
20IIIMagiera, ArturB 109416002.013.0018.50
21IVGałązka, Julia012501.014.5020.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz