niedziela, 15 stycznia 2017

Paweł Flak wygrywa Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Szczawin Kościelny

Szczawin Kościelny - herb.
Poznaniak - Praca własna Domena publiczna
Cała Polska gra w szachy - to hasło pod którym publikujemy wyniki turniejów szachowych w mniej znanych miejscowościach naszego kraju.
Skoro można grać wszędzie - to czemu nie zagrać w miejscowości Szczawin Kościelny.

Nie wiem jak Wy, ale my kompletnie nie orientowaliśmy się gdzie leży Szczawin Kościelny i turniej szachowy zmusił nas do zajrzenia do Wikipedii.
I oto okazuje się, że historia Gminy Szczawin Kościelny sięga sięga czasów prehistorycznych.
A na terenie tej ziemi jest aż 527 stanowisk archeologicznych!
Warto, był wójtowie, burmistrzowie czy prezydenci wiedzieli, że turniej szachowy to tania a zarazem doskonała promocja ich miejscowości.

A turniej wygrał faworyt, Paweł Flak, który jednak w jednej partii zaznał goryczy porażki!

MTytNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MBch.Bch.
1kFlak, PawełR 218022008.037.5048.50
2IIIGodlewski, Roman016007.037.5050.50
3IIGątarek, Rajmund018006.037.0045.00
4II+Zuba, MaciejR 195219005.539.5051.50
5IIMagierski, DariuszR 166118005.538.5049.50
6IKurkowski, Zbigniew200920005.534.0045.00
7ISzczypawka, AleksandraR 127318005.533.5042.50
8IIKlein, ZbigniewR 182518005.038.0049.50
9IIMagierski, Dagobert018005.035.0046.50
10IIRojek, Marcin136118005.035.0046.00
11
Tomala, Aleksander010005.026.5033.50
12IIIPaczkowski, Michał016004.030.5040.50
13IVCharzyński, Maciej014004.029.0034.50
14
Simiński, Damian010004.028.0033.50
15IVMajchrzak, Aleksander014003.529.0035.00
16IVMyśliwiec, Sebastian014003.524.5029.50
17IVMyśliwiec, Józef014003.027.0032.50
18IIISzczypawka, Piotr016003.025.5031.00
19VMajchrzak, Janusz012002.026.0031.50
20
Osiecka-Flak, Joanna010000.026.0034.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz