Patryk Paziak najlepszy w II turnieju z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2017 rok


Podobnie jak przed miesiącem, również w drugim turnieju szachowym cyklu Grand Prix Malborka na 2017 rok zwyciężył Patryk Paziak.
Tym razem już tak łatwo nie było i o pierwszym miejscu zadecydowała punktacja pomocnicza.     


MTytNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.
1IPaziak, PatrykB 195720005.522.5031.50
2IIKałużny, KrzysztofB 167518005.520.5028.50
3IDackiewicz, MarekB 174020005.023.0032.50
4IIWieczorek, JanB 153018005.019.0025.00
5IISkrzypczyński, DariuszB 121318004.520.5029.00
6IIKwiatkowski, MateuszB 167618004.021.5029.50
7IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.021.0028.00
8IIIWysocki, RyszardB 143616004.018.0025.00
9VKrawczenko, Michał012004.017.5024.50
10IISkrzypczyński, KacperB 125218004.017.0022.50
11IIBrzeziński, StanisławB 143518003.516.0023.00
12IVMagiera, KosmaB 111014003.516.0022.00
13IIGurbowicz, Józef170818003.017.5022.50
14IIKrotowski, Eugeniusz018003.017.0023.00
15IIPrzeperski, Witold166318003.016.0022.00
16IIIMagiera, ArturB 105016003.015.5021.50
17IIIKussowski, Andrzej016003.013.5019.50
18IVNowaliński, Andrzej014002.516.5023.50
19
Kmieć, Patryk010002.016.5023.00
20IVGałązka, Julia012502.013.0017.50
21
Mazur, Paweł010001.016.0023.50
22ITraczewski, WojciechB 164920001.015.5022.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz