niedziela, 9 kwietnia 2017

IV Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach wygrał Partyk Paziak

Kolejny IV Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2017 zgromadził na starcie 23 zawodników.
Rozgrywki jak zwykle odbyły się w "starym" Ratuszu.

Czwarty turniej rozegrany w tym roku i po raz kolejny nie ma mocnych na Patryka Paziaka!

Data: 2017-04-06
Tempo gry: P'10
Sędzia: Marek Dackiewicz
7 rund, systemem szwajcarskim


MTytNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1IPaziak, PatrykB 201620006.021.5030.50627.0
2IISkrzypczyński, KacperB 125218005.520.5029.00520.0
3IDackiewicz, MarekB 174020005.020.5029.00520.0
4IIKałużny, KrzysztofB 167518005.019.5028.00521.0
5IIPrzeperski, Witold166318005.018.0025.00417.5
6II+Wojszkun, TadeuszB 162519004.524.5034.50422.0
7IIKrotowski, Eugeniusz018004.023.0030.50319.0
8IIIKussowski, Andrzej016004.019.5027.50315.5
9IISkrzypczyński, DariuszB 121318004.019.5026.00419.0
10IIGiętkowski, GrzegorzB 146118004.018.5026.00415.0
11IVMagiera, KosmaB 111014004.013.5020.00414.0
12IIKwiatkowski, MateuszB 167618003.520.5027.00316.5
13IVKrawczenko, Michał014003.517.5025.00311.5
14IIJenczelewski, KarolB 122618003.513.0019.5029.5
15IIBrzeziński, StanisławB 143518003.018.5025.00313.0
16
Warachewicz, Arkadiusz010003.017.0024.50213.0
17IIIWysocki, RyszardB 143616003.015.5021.00313.0
18IIGurbowicz, Józef170818003.014.5021.0028.0
19IIIMagiera, ArturB 105016003.013.0018.50310.0
20IVSpich, JanuszB 131714002.512.0016.5017.5
21
Kmieć, Patryk010002.015.0021.00110.0
22
Trepkowski, Antoni010002.014.5019.0017.0
23
Mazur, Paweł010001.014.5020.0007.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz