niedziela, 7 maja 2017

Kazimierz Marszk zwyciężył w Turnieju Szachowym o puchar wójta gminy Stare Pole Marka Szczypiora (6 maja 2017)

6 maja 2016 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu został rozegrany Turniej o puchar wójta gminy Stare Pole Marka Szczypiora.

Zwyciężył widoczny na zdjęciu k/m Kazimierz Marszk, który uzyskał 6 pkt.
Grano 7 rund systemem szwajcarskim, tempem P'15.
Turniej sędziował: Marek Dackiewicz.


Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MB.Bch.
1kMarszk, KazimierzR 178722006.020.0027.50
2IPoniewierski, PiotrR 184020005.021.0030.00
3IMalinowski, Tomasz161820005.020.0026.50
4II+Bieluszewski, ŁukaszR 171219004.521.5030.50
5IIPepliński, WiesławR 184218004.022.0030.50
6IIIWysocki, RyszardR 146916004.017.5024.00
7IINiedźwiecki, SławomirR 146518003.520.0027.50
8II+Luchowski, FerdynandR 171419003.514.5021.00
9IIPrzeperski, WitoldR 159718003.017.0023.50
10IITorhan, Adrian018003.017.0023.50
11IVFryszka, HenrykR 133614003.015.0021.50
12
Marszk, Edmund010003.012.0016.50
13IIBławat, FranciszekR 116718002.516.0021.50
14
Durczak, Natan010002.014.5019.00
15
Sobieraj, Tadeusz010001.014.5020.50

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz