piątek, 5 maja 2017

Łukasz Grabik wygrał IX Turniej Szachowy o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek. Kryłów, 5 maja 2017

Kościół w Kryłowie, by Qqerim - Praca własna, CC BY-SA 3.0,
Cała Polska gra w szachy - to hasło pod którym publikujemy wyniki turniejów szachowych w mniej znanych miejscowościach naszego kraju.
Tym razem podajemy wyniki turnieju rozegranego w Kryłowie ( Województwo lubelskie, Powiat hrubieszowski, Gmina Mircze).

Obecna wieś Kryłów, w 1523 roku uzyskała prawa miejskie, jednak utraciła je po powstaniu styczniowym w 1870 roku. A była to duża (jak na tamte czasy) miejscowość, bowiem jeszcze 10 lat wcześniej liczyła 1216 mieszkańców.

Ma też Kryłów smutną historię, bowiem w marcu 1945, oddziały UPA zamordowały kilkudziesięciu mieszkańców tej miejscowości.
Więcej o Kryłowie tutaj - klik.

A wracając już do samego turnieju, puchar Pani wójt Marty Małyszek zdobył Łukasz Grabik, który zdobył 6 pkt. (z 7).

Grano tempem P'15 a zawody sędziował Mieczysław Pszeniczka.

Wyniki końcowe
MTytNazwisko i imięRankPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1IVGrabik, Łukasz14106.021.5029.50624.0
2IVŁoś, Mateusz14105.023.5031.00522.0
3IVKrupa, Mateusz14105.023.0031.00523.0
4IVLeśniak, Aleksander14005.022.5032.50522.0
5IIIŁoś, Oliwia14005.022.5031.50522.0
6VWlaż, Filip13804.520.0026.50417.0
7VTrzciński, Adam13804.519.0024.50416.0
8VAdamczuk, Łukasz13804.019.5027.00317.5
9VKozłowski, Sylwester13804.019.5025.00418.0
10VPryciuk, Patryk13804.018.0024.50416.0
11IVGrodecka, Marzena13504.017.0023.50317.5
12VZieliński, Kacper13304.014.5020.00412.0
13VKuropatwa, Piotr13003.517.0023.50313.0
14VSzczepaniak, Bartłomiej12603.512.5017.0038.5
15VZielińska, Wiktoria12503.018.0026.50314.0
16VWojczuk, Cyprian12403.016.5024.00214.0
17VKusiak, Kacper12303.014.0020.00211.0
18VMroczkowski, Dominik13002.018.0025.5019.5
19VGrodecki, Jakub13002.017.5025.00211.0
20
Pogorzelski, Piotr11002.016.0021.5019.0
21VŚlepko, Patryk13002.015.5021.0014.0
22
Rataj, Jakub10001.018.0024.0007.0
23VBulisz, Kamil13700.012.5018.0000.0
24VMroczkowska, Julia11000.011.0016.0000.0
25IVKuta, Weronika13600.010.5015.0000.0




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz