Zuar Mammadov wygrał Open w Pradze. Grali Polacy!

Średnio obsadzony był tegoroczny Letni Open w Pradze. Nie było graczy powyżej 2600, za to udało się Czechom ściągnąć liczną grupę słabszych arcymistrzów.
Najlepszy z Polaków Łukasz Domański na 51 miejscu.

Strona turnieju  Partie do pobrania
MTyt
NazwiskoFedEloPkt TB 1  TB 2 rtg+/-
1GMMammadov ZaurAZE24248,039,550,025,1
2FMUrtnasan NasanjargalMGL24197,539,551,520,3
3GMIordachescu ViorelMDA25817,045,056,52,8
4
Brokken DennisNED24017,042,555,020,3
5GMLin ChenCHN24507,041,552,513,7
6FMVichnar DavidCZE24287,038,550,06,0
7IMKraus TomasCZE24246,541,552,58,0
8IMPlischki SebastianGER23836,538,549,56,9
9GMXiu DeshunCHN25326,043,054,0-4,3
10GMChernyshov KonstantinRUS24966,041,552,0-9,1
11IMSaiyn ZhanatKAZ23816,039,050,5-2,3
12GMYagupov IgorRUS23956,038,050,0-3,9
13GMDomogaev SergeyRUS24006,037,548,0-3,9
14FMMatras OndrejCZE22646,036,047,512,0
15
Slovak KilianCZE21016,036,044,5128,4
16FMKarayev KananAZE22286,035,544,523,0
17FMAliyev RavanAZE23466,035,047,0-4,6
18
Pauly CarloGER22616,035,045,011,2
19FMNitish BelurkarIND22696,034,043,54,4
20GMCampora DanielARG24365,541,554,0-9,7
21
Zlatin AlexISR21495,539,048,591,2
22GMNeuman PetrCZE24575,538,049,5-12,2
23FMHoefelsauer ThomasGER23575,537,047,0-26,0
24FMLamorelle JulienFRA23585,536,547,5-24,0
25IMPetran PeterSVK23085,536,048,0-7,1
26FMBaasansuren ErdeneMGL21695,536,044,561,2
27
Vanek LadislavCZE22355,535,546,510,2
28
Egorov PavelRUS22055,535,545,59,2
29
Toman OndrejCZE21875,535,045,523,2
30
Yuan YeCHN21975,535,045,51,8
31FMSbarra MarcoITA22285,535,044,013,8
32
Sindler MichalCZE22015,534,544,511,8
33
Soural JanCZE21635,534,543,527,0
34FMChkhaidze NikolozGEO23415,534,046,0-14,0
35WGMKulkarni BhaktiIND22915,534,044,02,4
36FMCertek PavelSVK22875,533,543,0-10,2
37FMHollan PetrCZE22735,532,543,0-12,8
38FMSchmitz ThorstenGER22735,532,542,0-31,2
39
Haase PavelCZE21775,531,542,0-20,8
40
Mukashev AssanCZE21995,531,541,0-3,2
41FMHaag MartinGER22635,531,040,0-26,8
42
Anaskin ArsenijCZE21885,530,041,0-26,8
43
Mustafayev FaridAZE20765,040,047,5105,2
44WIMRichterova NatasaCZE21725,038,548,015,8
45IMGokhale ChandrashekharIND21975,037,048,01,5
46
Egorov KonstantinRUS21805,035,545,516,2
47
Vrecion JiriCZE19795,035,043,5102,0
48
Simecek BohumilCZE20865,034,544,07,4
49WFMRadeva ViktoriaBUL22145,033,543,0-14,0
50
Tatarintsev EgorRUS21265,033,542,0-5,6
51
Domanski LukaszPOL21025,032,541,07,2
52
Fogel PierreBEL21065,028,537,5-19,6
53
Babicka MichalCZE20225,027,036,5-10,0
54WIMMammadova NarminAZE22774,536,048,0-67,6
55
Pulpan MatejCZE20544,535,544,513,2
56CMZoldan MatteoITA20824,535,044,011,8
57
Hu ZhihengCHN18294,535,044,068,4
58
Pranav AnandIND21554,533,542,5-14,8
59WFMAfanasieva AlexandraRUS20414,532,541,530,4
60
Pribyl ViktorCZE19064,532,541,080,0
61
Horton JustinENG20304,532,041,522,6


Lindblom RoarNOR19044,532,041,536,2
63
French MaxENG19684,532,040,582,0
64
Krivanek VladimirCZE21074,531,039,5-15,8
65
Nehyba MartinCZE18754,531,038,590,4
66
Jayaram RamannaIND20214,530,541,016,8
67
Kastner OldrichCZE20374,530,039,51,6
68
Lushnikov EvgenyRUS21214,530,039,0-9,2
69
Hiller SimonGER21644,530,038,5-37,4
70WFMPatil Mitali MadhukarIND19594,530,038,028,4
71
Fraczek DariuszPOL21044,528,536,5-31,6
72FMBjornsson TomasISL21694,528,536,5-39,4
73
Sprenar PetrCZE19994,528,036,025,2
74
Cristofari AntoineFRA20854,527,534,5-35,0
75
Kohtz AndreasGER19464,526,535,010,0
76
Montero Campuzano RafaelESP20114,526,034,5-20,6
77
Fiser JiriCZE19014,525,533,519,8
78
Kaderabek JiriCZE21204,525,533,5-42,2
79
Mikes JanCZE22534,033,042,0-20,0
80
Jurcisin ImrichSVK20494,032,041,5-24,6
81
Sura JaroslavCZE20184,030,538,513,0
82
Drahorad DanielCZE19254,030,039,024,6
83
Maza Lopez De Los M SantiagoESP19944,030,038,5-2,6
84
Usleber HelmutAUT20564,029,538,5-24,0
85
Plasil PetrCZE20074,029,538,07,6
86
Kucera TomasCZE19934,029,537,5-5,2
87WFMBaysarsaikhan YanjinlkhamMGL19884,029,037,0-8,4
88
Gokhale Rishabh ChandrashekharIND17034,028,536,598,8
89
Svetly JiriCZE19934,028,034,0-11,6
90
Vinay Kurth KotiIND18814,027,536,010,2
91
Mar TomasCZE17284,025,032,525,0
92
Pavlicek PetrCZE19234,024,532,5-8,8
93
Arya Nirag ShahIND16644,023,030,099,6
94
Battesti SaveriuFRA20343,535,046,0-2,8
95
Zanikov KonstantinCZE20833,534,543,0-7,2
96
Nguyen Thai Dai VinhCZE18573,533,043,064,4
97
Davies PeterWLS19663,533,042,514,2
98WCMPribylova SofieCZE20033,531,540,5-30,8
99
Jun RudolfCZE18343,529,036,538,4
100
Malinovsky PetrCZE20573,528,037,5-42,0
101
Thrish KarthikIND17463,528,035,569,2
102
Bartos MiroslavCZE18873,528,033,512,6
103
Van Loy RickNED18743,527,535,5-0,2
104
Oviedo Rodriguez Miguel AngelESP19453,527,535,5-27,4
105
Uibos AndreEST17253,527,534,536,4
106
Solger BernhardGER19783,523,532,0-43,4
107
Kadonas KestutisLTU18013,523,529,0-2,0
108
Martirosyan AraCZE19013,032,040,542,8
109
Aroven MikaelSWE21753,031,539,5-52,4
110
Skokan FrantisekCZE19333,031,538,0-11,6
111
Slampa JanCZE22523,031,040,0-49,2
112
Kelm DanielGER19523,030,537,0-7,2
113
Molkanov OlegCZE20543,028,537,5-86,8
114
Bellos DimitriosGRE15713,027,534,545,0
115
Borondo Garcia RaulESP19223,027,036,0-13,8
116
Kling MaxmilianGER18093,027,034,01,2
117
Stepanek SvatoplukCZE18073,025,033,0-2,6
118
Tejkal JiriCZE19173,024,532,5-30,0
119
Srimathi RIND18033,024,030,5-3,2
120
Tichy PetrCZE18793,022,027,5-23,2
121
Van Vliet DennisBEL20852,530,039,0-50,6
122
Balkova AnnaCZE18312,530,038,0-16,6
123
Knight DavidNED19322,529,537,0-6,0
124
Hlavina MatousCZE17722,529,036,58,4
125
Ingason SigurdurISL18122,528,036,0-3,0
126
Prachar JosefCZE18642,525,532,5-29,8
127
Drahoradova ZuzanaCZE16642,523,529,5-2,2
128
Rahulan ThivyaaENG17092,523,030,0-9,2
129
Konvalinka VladislavCZE17642,519,525,0-32,6
130
Narendran GouthamanIND19522,027,036,0-47,2
131
Martinec KarelCZE18502,026,534,0-38,8
132
Horyna JosefCZE18142,019,524,5-50,2
133FMGedajlovic MaxCAN23121,528,536,5-18,4
134
Zak JiriCZE16671,520,026,0-34,4
135
Zabehlicky JiriCZE14871,022,029,0-19,4


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz