FM Piotr Piesik wygrał VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w szachach szybkich

Częstochowa. Gromady pielgrzymów zbliżają się do Jasnej Góry

Piotr Piesik zwyciężył w VII Otwartych Mistrzostwach Częstochowy w szachach szybkich.
Bardzo mnie to cieszy, bowiem Piotr swoje korzenie rodzinne ma w Malborku i wiele razy grał u nas w turniejach.

Tempo gry mistrzostw to P'10 + 5 sekund na posunięcie. Dystans 9 rund.

Sędzią turnieju był Igor Pyrkosz.

Wyniki końcowe:
MNrTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.
11FMPiesik, PiotrR 234923007,041,0052,50
23k++Paszewski, MateuszR 218623007,041,0051,50
34kGraczyk, DamianR 208522006,540,0050,50
49IIKozlowski, MarcinR 183818006,535,5046,00
52FMFlis, JacekR 220223006,037,5048,00
67FMKot, JerzyR 198323006,037,0046,50
714IGóreczny, TomaszR 169120006,033,0043,00
816II+Rudecki, BartoszR 166719005,534,5045,00
98IPietrucha, JarosławR 184120005,532,5042,00
105IPlutecki, Grzegorz208520005,034,0044,00
1117I+Dąbek, KarolinaR 161419005,033,0041,00
1211IPtaszek, PiotrR 179320005,032,5039,50
1320IIPietras, MaksymilianR 150118005,031,5039,00
1425IWarta, August020005,031,0040,00
156kRadziejowski, Adam200622004,537,0047,50
1612IGajzner, Ryszard177220004,532,0042,50
1715INowakowski, JanR 166920004,532,0041,00
1813IISurlej, Tomasz169218004,528,5036,00
1926IIRogóż, Tomasz018004,034,5044,50
2019IIIPawleta, Rafał150316004,031,5039,00
2127IICieślik, Mariusz018004,030,0036,50
2210IGuca, KrzysztofR 180620004,029,0037,50
2322I+Knapik, JuliaR 144119004,029,0036,50
2424IIGworys, GrzegorzR 139118003,537,0046,00
2518IISzczerbak, StefanR 151018003,535,0043,00
2621IGosławska, CecyliaR 147318003,529,0036,50
2728
Nowakowski, Michał010003,525,5032,50
2830
Mazur, Jan010003,022,5029,50
2923IIKucharski, DanielR 141318002,527,0034,50
3031
Buss, Radosław010002,524,5030,50
3129
Zięba, Emilian010002,021,5027,50
3232
Michalak, Jakub010001,024,0030,50


Komentarze