niedziela, 10 lutego 2019

Krzysztof Kałużny najlepszy w drugim turnieju szachowym z cyklu Grand Prix Malborka 2019


Drugi turniej szachowy z cyklu Grand Prix Malborka 2019 wygrał Krzysztof Kałużny. Zwycięzca wygrał 6 partii i tylko raz zremisował.
Grano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund tempem P-10'.

Malbork Ratusz Stare Miasto, 7-02-2019 - wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.WProg.
1IIKałużny, KrzysztofB 176918006.521.0029.50627.0
2I+Paziak, PatrykB 191321005.522.5033.00520.0
3IISkrzypczyński, KacperB 144418005.022.5032.00521.0
4IDackiewicz, MarekB 169620005.020.5030.00524.0
5II+Skrzypczyński, DariuszB 128919004.519.5025.50418.0
6I+Grabarczyk, SylwesterB 162921004.517.5024.50416.0
7IWojszkun, TadeuszB 156220004.020.0028.50420.0
8IIJenczelewski, KarolB 122718004.020.0028.50417.0
9IIWysocki, RyszardB 141018004.019.5028.00417.0
10IIGurbowicz, JózefB 153218004.018.0025.00416.0
11IVRóżycki, Adam014004.016.0023.00413.0
12
Kuczkowski, Wojciech010004.016.0022.00314.0
13IIIMagiera, ArturB 110816003.020.0029.50315.0
14IIBrzeziński, StanisławB 139418003.019.0027.00314.0
15IIISpich, JanuszB 131716003.017.5023.00314.0
16IIIKussowski, Andrzej016003.017.0024.00312.0
17IVPreuss, Artur014003.014.5020.00310.0
18
Lipski, Rafał010003.014.0019.50312.0
19IIIGałązka, Julia014002.015.5020.5029.0
20IVRiebandt, Mateusz014002.014.0018.5025.0
21VWitelus, Marcel012002.012.0016.5016.0
22IVBogalecka, Gabriela012501.014.5020.0004.0
23
Mańkowski, Jakub010001.012.5018.5006.0



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytane wpisy od początku istnienia bloga!