niedziela, 14 kwietnia 2019

Krzysztof Tyda wygrał V Wiosenny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Stare Pole Marka Szczypiora, 2019-04-13

Tegoroczny turniej szachowy w Starym Polu miał najsilniejszą i najbardziej wyrównaną obsadę w pięcioletniej historii tej imprezy. 
Zasłużone zwycięstwo odniósł Krzysztof Tyda reprezentujący barwy UKS Korona Gdańsk.
Natomiast o tym kto zajmie na mecie miejsca od 2 do 4 zadecydowała dopiero punktacja pomocnicza.

Chciałbym (J.S.) zwrócić uwagę na udany powrót po latach (chyba 20) do szachów Mariusza Goździejewskiego, kiedyś czołowego juniora województwa elbląskiego i podpory drużyny juniorów MDK Malbork.

Więcej zdjęć na stronie GOKiS Stare Pole.

   
Wyniki końcowe (7 rund P 15')
MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.W
1CMTyda, KrzysztofR 173022006.021.0028.505
2IIIPrzeperski, BartoszR 150416005.021.5030.505
3IGoździejewski, KarolR 175320005.020.5029.504
4IIGoździejewski, Mariusz018005.019.0027.505
5II+Wilmanowicz, SławomirR 168919004.520.0026.504
6
Romanow, KrzysztofR 137110004.018.5025.003
7I+Grabarczyk, SylwesterR 167421004.017.5024.004
8II+Wojtacha, PiotrR 175419003.522.5031.003
9IINiedźwiecki, SławomirR 147718003.515.5021.002
10IIBławat, FranciszekR 111718003.513.0018.502
11IIGurbowicz, JózefR 125418003.017.5024.002
12ILeś, CzesławR 143420003.015.0021.503
13IIIMagiera, ArturR 117316003.014.5020.502
14IIIFryszka, HenrykR 115216002.014.0018.501
15
Ordon, Urszula010001.014.5020.500


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytane wpisy od początku istnienia bloga!