niedziela, 5 maja 2019

Paweł Kukuła wrócił z Chin i wygrał Turniej Szachowy w Tczewie!

3 maja 2019r. rozegrano Turniej o Puchar Starosty Powiatu Tczewskiego. Wygrał z wynikiem 10,5 pkt. z 11 Paweł Kukuła - gratulacje!
Jeszcze niedawno zwycięzca przebywał w Szanghaju w Chinach gdzie uczył szachów, a teraz w Tczewie pokazał jak trzeba grać 37 rywalom


Grano w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, 11 rund tempem 08' + 02'' na ruch.
Sędziował: Lech Gałkowski

Wyniki końcowe - 11 rund
MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.Wins
1k+Kukuła, PawełB 2268230010.559.5072.5010
2k+Paprocki, JarosławB 203323009.059.0074.508
3
Reshetniak, VitaliyB 204724007.561.0077.006
4I+Paziak, PatrykB 188321007.557.5072.507
5I+Kozłowski, MichałB 165821007.062.0077.507
6kPaszek, KrzysztofB 203922007.058.5073.006
7FMKot, JerzyB 186423007.053.5066.007
8IIStrykowski, JakubB 153418006.558.5074.005
9FMKempinski, TomaszB 212223006.557.0069.505
10II+Skrzypczyński, DariuszB 128919006.553.5068.006
11IIDombrowski, MarekB 168318006.550.0063.506
12IJeda, MaciejB 151120006.061.0076.506
13IĆwiek, RyszardB 162720006.055.0065.506
14CMTyda, KrzysztofB 172922006.054.5067.005
15IIPepliński, WiesławB 162318006.053.0064.505
16IZiemann, JaroslawB 183020006.051.0062.505
17IIDembicki, KarolB 119118006.048.5060.006
18I++Panek, TadeuszB 166521006.039.5050.506
19IIIPrzeperski, BartoszB 145116005.551.0061.505
20IIKamiński, MateuszB 123718005.550.0061.005
21IISkrzypczyński, KacperB 144418005.052.5063.505
22II+Wilmanowicz, SławomirB 153619005.051.5061.005
23IStanislawowicz, JanB 181120005.049.5060.004
24IIĆwiek, StefanB 113118005.045.0054.505
25
Olobry, Zbigniew010005.043.5053.005
26IIWysocki, RyszardB 141018005.042.0051.505
27IIIKussowski, Andrzej016005.042.0049.504
28IVKlofczyński, Marcin014005.041.5050.005
29IPośnik, AndrzejB 162420004.549.5062.004
30IIIWolski, JarosławB 130216004.536.0044.004
31ILeś, CzesławB 160720004.046.5055.504
32IIIFilipek, PaulinaB 107014004.042.0051.004
33IIGurbowicz, JózefB 153218004.041.5052.504
34IVKamiński, Tomasz014003.537.5044.003
35IIBelczewski, RomanB 125018003.045.0055.503
36IIIBańkowski, Kazimierz016003.040.0046.503
37IVPaszek, Jan014003.037.5044.003
38
Borys, Wojciech010001.038.0044.000

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytane wpisy od początku istnienia bloga!