poniedziałek, 7 stycznia 2019

Tomasz Kempiński wygrał I Turniej szachowy Grand Prix Powiatu Tczewskiego

I Turniej z cyklu Grand Prix Powiatu Tczewskiego zakończył się zwycięstwem Tomasza Kempińskiego. Zwycięzca zdobył 7,5 pkt. (z 9). 
Miejsce drugie i trzecie podzielili Karol Ulanowski i Franciszek Piechocki, którzy zdobyli po 7 pkt. Lepszą wartościowość miał ten młodszy i to dla niego przypadło "srebro"

Tczew, 6 stycznia 2018.
Grano tempem 10' + 5'' na ruch, a sędziował Roman Belczewski.

Wyniki końcowe - 9 rund
MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.W
1FMKempinski, TomaszR 219423007.540.5052.006
2kUlanowski, KarolR 212622007.040.5051.507
3FMPiechocki, FranciszekR 192923007.038.0049.507
4I+Paziak, PatrykR 198821006.540.5050.506
5I++Szmidt, PrzemysławR 198821006.042.0054.505
6IMŻołnierowicz, KrzysztofR 211524506.038.0049.505
7IWarmowski, PawelR 191820006.035.5046.005
8II+Wilmanowicz, SławomirR 165819006.032.5042.006
9kBelczewski, JacekR 198222005.535.5047.005
10IDackiewicz, MarekR 166520005.535.5046.005
11IIJenczelewski, KarolR 119618005.529.0035.505
12I++Czarnecka, LidiaR 188519005.037.5048.005
13kMarszk, KazimierzR 180622005.036.5048.004
14IISkrzypczyński, KacperR 155218005.035.0043.004
15IWoliński, SebastianR 165020005.033.5040.004
16IIIGrabowski, TomaszR 128716005.032.5042.005
17IMalinowski, SzymonR 174920004.535.0045.504
18IIZienkiewicz, Marek018004.534.5045.004
19II+Skrzypczyński, DariuszR 157919004.532.5042.504
20IIWysocki, RyszardR 144518004.531.5040.503
21IIIWolski, JarosławR 114516004.527.5034.504
22IKrzywkowski, MarcinR 191620004.033.5042.504
23IIIGałkowski, PawełR 121716004.030.0036.504
24IIGurbowicz, JózefR 121518004.028.5037.504
25
Romanow, KrzysztofR 137210004.028.0038.504
26IIBardziński, SławomirR 136318004.026.0035.503
27IVRóżycki, AdamR 129514004.026.0035.004
28IIBławat, FranciszekR 118618004.024.5032.503
29IIIFilipek, PaulinaR 109914004.022.5030.003
30IIIUlanowska, DorotaR 115514003.524.0029.502
31IVMęndak, Łukasz014003.028.5035.503
32IIIKempiński, SzymonR 110916003.028.5035.003
33IIIGrabowski, JakubR 106316003.027.0033.503
34IIIUlanowski, MarekR 125316003.024.0032.502
35
Sawczuk, Kacper010003.023.5029.002
36IIIDelewska, Hanna014002.527.0033.001
37IIIRadzewicz, KatarzynaR 106014001.023.5031.000

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najpopularniejsze wpisy na blogu