Czego jak czego, ale emocji dziś nie brakowało.
Ostatecznie klub KSz Silesia TBI Technology Racibórz zdobył pierwsze miejsce i tytuł drużynowego Mistrza Polski w szachach na rok 2026. Drugie miejsce przypadło zespołowi VOTUM SA Polonia Wrocław, a trzecie Wieży POMOT Pęgów. Gratulacje!
Te trzy zespoły zdobyły taką samą ilość punktów meczowych i o kolejności zadecydowały "małe" punkty.
Zwycięski zespół wystąpił w następującym składzie:
GM Wojtaszek Radosław, 2650 - 3 pkt. (z 5 partii)
GM Gledura Benjamin, 2635 - 5 pkt. (z 9)
IM Finek Vaclav, 2595 - 5,5 pkt. (z 9)
GM Kozak Adam, 2529 - 3,5 pkt. (z 6)
GM Szpar Miłosz, 2499 - 6 pkt. (z 7)
GM Berkes Ferenc, 2601 - 6 pkt. (z 7)
GM Jakubowski Krzysztof, 2429 - 1 pkt. (z 2)
IM Narva Mai, 2426 - 3,5 pkt. (z ).
Wyniki szczegółowe - TUTAJ.
Komentarze
Prześlij komentarz