Tegoroczne Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga 2026 są wyjątkowo emocjonujące, co widać choćby po wynikach 7. rundy. GKS Katowice zremisował z Laurą Chylice, a Silesia Racibórz również podzieliła się punktami z Wieżą Pomot Pęgów. Na dwie rundy przed końcem mamy spory tłok w czołówce – Racibórz i Katowice mają po 11 punktów, a Wrocław i Pęgów po 10.
Kto z tej czwórki sięgnie po tytuł, a kto nie zdobędzie nawet medalu? Emocje będą trwać do samego końca – zostały już tylko 2 rundy.
Tabela DMP po 7 rundzie:
| M-ce | Nazwa drużyny | Rank | Duże punkty | Pkt. |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KSz Silesia TBI Technology Racibórz | 2583 | 11,0 | 26,5 |
| 2 | HETMAN GKS Katowice | 2541 | 11,0 | 23,5 |
| 3 | VOTUM SA Polonia Wrocław | 2566 | 10,0 | 25,0 |
| 4 | Wieża POMOT Pęgów | 2550 | 10,0 | 24,0 |
| 5 | ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza | 2533 | 6,0 | 22,5 |
| 6 | Akademia Szachowa Emphie Gliwice | 2524 | 6,0 | 21,0 |
| 7 | LKS Wrzos Międzyborów | 2416 | 5,0 | 20,5 |
| 8 | KS Laura Chylice | 2398 | 5,0 | 17,0 |
| 9 | Biały Król Wisznia Mała | 2395 | 4,0 | 15,5 |
| 10 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2377 | 2,0 | 14,5 |
Komentarze
Prześlij komentarz