Turniej w Pardubicach, wyniki grup B, C i D.


Festiwal Szachowy w Pardubicach to nie tylko turniej główny. Amatorzy, juniorzy i weterani mogą zagrać w innych, słabszych grupach. 
Tu na listach startowych było również sporo Polaków. Poniżej prezentujemy skrócone tabele grup B, C i D (pierwsza dziesiątka i Polacy).
Najlepszy wynik uzyskał Jakub Dróżdż, który zajął drugie miejsce w grupie D. Gratulacje! 

Grupa B, 268 uczestników  Partie do pobrania
MSNrTyt
NazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
17
SMIRNOV BorisRUS22038,0228941,553,5
21FMCERTEK PavelSVK22767,5223641,053,0
319
OKUN EvgenyRUS21447,5214836,547,0
429
DAESCHLER FlorianFRA20937,0229542,054,0
55WFMBUKHTEEVA ViktoriaRUS22207,0224640,552,5
615
ROZIC SamoSLO21607,0219041,052,5
712
VOIGT GerritGER21777,0214438,550,0
818
SHEVCHENKO DanyloUKR21507,0213937,548,5
99
TICHY StepanCZE21907,0203932,542,0
1010FMDORST JohannesGER21806,5222942,053,5
1245
DROZDOWSKI KonradPOL20646,5213038,549,0
1561
DANIEL DamianPOL20456,5205835,546,0
5547
CAGARA PaulinaPOL20605,5201435,045,5
8258
MOTYL TomaszPOL20475,0209136,047,0
8552WFMZAKOSCIELNA KingaPOL20545,0206638,048,5
122220
DWILEWICZ AgataPOL17764,5200534,544,5
131158
KALINOWSKA ZuzannaPOL18804,5193230,539,0
175213
PAWICKA MagdalenaPOL17914,0186930,039,5
208245
ANTONIEWICZ JakubPOL17253,5178728,035,5
215230
BOROWSKI PrzemyslawPOL17583,5174825,532,0

Grupa C, 261 uczestników   Partie do pobrania
MSNrNazwiskoGrFedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3 
19CHINGUUN SumiyaU14MGL20218,044,556,08
25POLICH Sergei
UKR20548,039,051,07
397JARES MichalU14CZE17367,540,551,07
46RUDIANO Nicolas
FRA20297,539,551,07
5158HAMAD EssamU14UAE16287,042,555,06
613BLAZEK Milos
SVK20087,039,049,56
766BAJC Aleksander
SLO18077,035,545,56
84KOUREK Josef
CZE20727,033,043,06
935HASENBANK Dirk
GER19187,032,041,55
1018SVETLY Jiri
CZE19857,031,040,07
1326JOZWIK Jacek
POL19516,538,049,05
2134CZYZ Artur
POL19266,533,042,56
23
127MACIEJEWSKI KamilU14POL16856,039,050,05
43176BOGUT Maksymilian
POL15815,543,555,04
52202ILNICKI Tomasz
POL15245,535,045,04
7192ROGALSKI Piotr
POL17435,036,548,03
112184LAPA Aleksandra
POL15704,535,046,52
113230STANKIEWICZ Alicja
POL14354,535,045,53
121182MIGDZINSKI Krzysztof
POL15754,532,543,53
142219DWILEWICZ Andrzej
POL14814,527,035,53
252252PAWICKI FilipU14POL12362,520,527,02


Grupa D, 252 uczestników  Partie do pobrania
MSNrTyt
NazwiskoGrFedEloPkt TB 1  TB 2 rtg+/-
18
JOUKL Jakub
CZE16547,542,053,513,6
241
DROZDZ Jakub
POL15417,540,551,077,2
315
ALEKSEEV Vasily
RUS16187,538,050,030,4
433WCMMIKHEEVA GalinaU12RUS15717,538,048,025,2
563
RIAKHOVSKII Mark
RUS14497,537,546,5127,2
636
KONOPKA Filip
CZE15687,536,545,532,4
760
JUCHELKA MarekU12CZE14627,042,553,083,6
870
GRYGA DarynaU12UKR14457,042,552,092,0
966
KALINA Joshua
GER14477,033,042,574,4
1035
VACH Marek
CZE15707,033,042,52,4
11140
MACIEJEWSKI Robert
POL12276,540,552,0105,2
2393
GONSIOR Zbigniew
POL13866,533,543,052,4
4520
BABIJCZUK Wojciech
POL16115,539,551,0-33,0
5297
GONSIOR Pawel
POL13785,536,044,583,6
5637
CICHOCKI Mariusz
POL15595,535,045,5-29,0
832
MASLANKA Piotr
POL16855,035,544,5-46,2
109137
OBROCHTA LenaU12POL12354,540,052,0125,6
116122
OLSZEWSKA WiktoriaU12POL12764,533,543,015,6
122170
LECYK Przemyslaw
POL10234,532,540,5129,6
124219
LECYK PiotrU12POL04,532,042,0
153107
BANASIK Tomasz
POL13254,032,542,538,0
157210
JOZWIK MichalU12POL04,031,540,5
187160
MACIEJEWSKA Sabina
POL11153,531,539,527,0
192212
KEDZIERSKI Krzysztof
POL03,529,538,0
204171
PIETRYK JoannaU12POL10023,031,540,024,0
20885
WITKOWSKI Jakub
POL14003,029,038,5-40,4
209203
DENYSOW DamianU12POL03,028,536,5






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz