poniedziałek, 3 lipca 2017

W Palau, jednym z najmniejszych państw świata też grają w szachy!

Palau, to maleńkie państewko (508 km²) położone na wyspach Mikronezji. Mimo że liczy zaledwie 21 032 mieszkańców - gra się tam w szachy ♞♔♖♝♛♙

Rock Islands na Palau, by Peter R. Binter  https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3451746apis
A tak wygląda tabela turnieju błyskawicznego rozegranego tam miesiąc temu tempem 3' + 3".
A wygrał jedyny w turnieju obcokrajowiec, Australijczyk Jamie Kenmure.
MNazwiskoFedELOPkt TB 1  TB 2  TB 3 
1Kenmure JamieAUS16889,00,09,0409,5
2Suringa Jr PaquitoPLW16257,00,07,0395,5
3Montel Jr Cyril TomasPLW18066,00,06,0399,5
4Hernandez RobertoPLW17805,51,55,0413,5
5Mahor Jr ManuelPLW15515,51,05,0393,0
6Labarda EugenePLW16225,50,55,0405,5
7Cabunagan TitoPLW17995,00,05,0416,0
8Cabuso RustumPLW16705,00,05,0399,5
9Gonzales DennisPLW16295,00,05,0391,5
10Balbalosa JeffreyPLW16255,00,05,0368,0
11Mission Baby EdnaPLW14905,00,05,0360,0
12Paloma RafaelPLW16955,00,04,0342,5
13Sisior AngelilPLW13594,50,04,0340,5
14Sisior DestinyPLW15114,00,04,0368,0
15Parrado AngelicaPLW15904,00,04,0349,0
16Angeles JenniferPLW11654,00,04,0342,0
17Salvadora AngeloPLW16434,00,03,0372,5
18Sisior KyariiPLW11154,00,03,0293,5
19Whipps Ksau Anthony FloresPLW13533,00,03,0321,5
20Whipps Eric Ksau SurangelPLW12681,01,01,0322,0
21Whipps Joy FloresPLW12641,01,01,0318,0
22Reklai ErynPLW01,01,01,0273,5


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz