niedziela, 6 sierpnia 2017

Szachy w Afryce: zapraszamy do Ghany

Dawno nie było o Afryce?
No to dzisiaj Strongbow Tournament rozgrywany w Ghanie.

Na początku warunki w jakich rozgrywane były zawody. Tak wyglądała sala gry z zewnątrz:



Jak widać magia Fischera nadal działa.
A tak wygląda wnętrze sali gry:



Autorem zdjęć jest Craig Abel Soyoye, jedyny Nigeryjczyk w turnieju i jego zwycięzca.


MTyt
NazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 rtg+/-
1
SOYOYE AbelNGR19395,52,023,04,028,4
2CMMENSAH Joseph JamenaGHA19645,50,523,05,020,6
3CMADU JNR LionelGHA19505,50,520,55,018,2
4FMHASFORD John KojoGHA20205,00,521,54,0-3,0


AMEKU Philip ElikemGHA18955,00,521,54,023,0
6IMANQUANDAH Francis EricGHA19614,50,021,54,0-12,0
7
AJAVON Anthony ObieniGHA16064,00,019,04,064,0
8
ANHWERE BernardGHA18384,00,017,03,0-23,6
9
HUSHIE CarltonGHA17704,00,014,53,0-36,8
10
MILLS-PAPPOE Benjamin AdoayiGHA16483,51,020,03,044,8
11CMSOSU EdwardGHA17863,50,018,53,0-34,8
12CMTHOMPSON Edward Nii LampteyGHA18693,00,021,03,0-36,0
13CMATTAH Elikem KofiGHA17103,00,018,53,0-20,2
14
SENYEGAH PaulGHA15883,00,016,53,02,0
15
AMPONSAH Michael ObengGHA15873,00,016,52,0-20,0
16
GARDESEY MarcGHA14583,00,015,03,031,6
17
AMEKU DavidGHA03,00,013,02,0
18
KARAMCHANDANI RohanGHA02,00,015,52,0
19
TANDOH Charles Raymond AppiahGHA15122,00,014,52,0-2,8
20WFMAYIKU Angela Naa AmerleyGHA14812,00,014,02,0-62,4
21
FELIX TobiGHA01,50,014,51,0
22
VAN SnehGHA00,50,012,50,0

Partie do pobrania - download

A tu jedna z partii zwycięzcy:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz