Jan-Krzysztof Duda zagra w turnieju szachowym w Barcelonie. Życzymy zwycięstwa!

Popielniczka sygnowana:
Antonio Gaudi
Niedawno informowaliśmy o kołówce w której wystartowała Anna Warakomska, a dziś z przyjemnością możemy napisać o kolejnym turnieju kołowym z udziałem Polaka. Tym razem będzie to turniej w Barcelonie, a zagra w nim Jan-Krzysztof Duda.
Barcelona to miasto fenomenalnego Antonio Gaudiego, dlatego zazdrościmy Jankowi, że zobaczy "na żywo" Casa Vicens czy Casa Mila.
Niestety, nie mieliśmy okazji tam być (choć kto wie, może w przyszłym roku :) ), ale mamy pamiątkę przywiezioną dla nas z Barcelony: popielniczkę z sygnaturą Antonio Gaudi.

A już wracając do samego turnieju. Sądząc po składzie, młody Polak ma szanse powalczyć o zwycięstwo. A wygrana w takim turnieju może być przepustką do startu w innych, bardziej prestiżowych imprezach.
Oto skład:Pierwsza runda rozpoczyna się 22 października o godzinie 16:30 a Duda zagra białymi z Lopez Martinez Josep Manuel (ELO=2547).

Strona turniejuKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Promocja szachów - zagraj na rynku w Kartuzach

Szachowy geniusz z Indii!

Szachy Błyskawiczne z okazji Dni Gminy Dopiewo - Winicjusz Fengier zwycięzcą

Nadzwyczajne Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów PZSzach - 16 września 2018 r.

Vadim Malakhatko pierwszy po raz pierwszy i pierwszy po raz drugi w Lüneburger Schachfestival 2018. Polak Kacper Drozdowski drugi w turnieju arcymistrzowskim!