Shahenda Wafa została Mistrzynią Afryki w szachach na 2018 rok!


W Zambii zakończyły się Mistrzostwa Afryki kobiet w szachach. Zdecydowane zwycięstwo odniosła reprezentantka Egiptu - Shahenda WafaNa uwagę zasługuje również II miejsce widocznej na zdjęciu reprezentantki gospodarzy Lority Mwango.



Tabela końcowa, 9 rund, partie
MTyt
Nazwisko i imię
FedELOPkt TB 1  TB 2  TB 3 
1WGMWafa ShahendaEGY21488,00,074
2WFMMwango LoritaZAM19236,50,562
3WIMLatreche SabrinaALG20436,50,554
4WIMAmina MezioudALG20786,00,052
5WIMLatreche KhadidjaALG18885,50,052
6WIMLaubscher AnzelRSA18035,00,042
7WIMCaxita EsperancaANG17615,00,041
8WIMSherif AminaEGY19555,00,031
9WIMVilhete Vania Fausto Da TMOZ17174,50,041
10WCMKudzanayi CharindaZIM16924,50,041
11WIMOnkemetse FrancisBOT18134,50,041
12
Makwena ChristineZIM15134,50,033
13WIMTlale TshepangRSA18444,50,032
14WIMBotlhole KgalaleloBOT17284,50,021
15
Banda MariaZAM15843,51,521
16WFMGorreti AngolikinUGA17013,51,022
17
Nkhoma DesiderataMAW14813,50,532
18
Simenda DaisyZAM15022,50,011
19
Mashane MaryZAM12852,00,021
20WCMMwilola Phylis NamasikuZAM14970,50,000


Komentarze

Najchętniej czytane - TOP 5

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Patrycja Waszczuk "przyłapana" na Turnieju Szachowym w Ustroniu

Bardzo dobry program do nauki szachów: "Chess King Learn" na telefony i tablety z systemem Android

Najmocniejszy silnik szachowy: Stockfish 16100806.