czwartek, 20 grudnia 2018

Karina Szczepkowska druga w Turnieju Sharjah Ladies Chess & Cultural Club! Wygrała Irina Bulmaga

Duży sukces odniosła nasza reprezentantka Karina Szczepkowska w turnieju Sharjah Ladies Chess & Cultural Club. Drugie miejsce za Iriną Bulmaga i zawody ukończone bez porażki!
Gratulacje i tak trzymać dalej!

Gorzej poszło Monice Soćko, która choć zdobyła tylko o pół pkt. mniej od Kariny zajęła (zaledwie?) 12 miejsce.
Trzecia nasza reprezentantka Oliwia Kiołbasa zajęła 27 miejsce i zdobyła 5,5 pkt. To wynik z którego młoda Polka rozstawiona z nr 14 na pewno nie jest zadowolona.
Sharjah Ladies Chess & Cultural Club wygrała urocza Rumunka Irina Bulmaga, która chwilowy kryzys formy ma już chyba za sobą.

Jedna z partii Kariny Szczepkowskiej:


A B C D E F G H
8 8
7 7
6 6
5 5
4 4
3 3
2 2
1 1
A B C D E F G H

Szczepkowska, Karina - Gu, Xiaobing
1-0, 2018.12.18.
[#] 1.d4 Nf6 2.c4 g6 3.Nc3 Bg7 4.e4 d6 5.Nf3 O-O 6.Be2 e5 7.O-O Na6 8.Re1 c6 9.Bf1 Bg4 10.d5 c5 11.h3 Bd7 12.a3 Ne8 13.Nh2 f5 14.exf5 gxf5 15.f4 e4 16.g4 Qh4 17.Be3 fxg4 18.hxg4 Qg3 19.Bg2 Bxc3 20.bxc3 h5 21.f5 Ng7 22.Qc1 Rae8 23.Ra2 Qh4 24.Bg5 Qg3 25.Re3 Qe5 26.Rxe4 Qxe4 27.Bxe4 Rxe4 28.f6 Ne8 29.Qc2 Re1 30.Kf2 Re7 31.Kg2 Nxf6 32.Bh6 Ne4 33.Bxf8 Kxf8 34.Qc1 hxg4 35.Qh6 Kf7 36.Qf4 Kg6 37.Re2 Bf5 38.Nxg4 Nc7 39.Nh6 Bh3 40.Kxh3 Ng5 41.Qxg5 [1-0]


Wyniki końcowe

MTyt
NazwiskoFedELOPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
1IMBulmaga IrinaROU23917,50,048,552,52
2IMSzczepkowska KarinaPOL24087,00,050,054,01
3IMKhukhashvili SopikoGEO23387,00,049,554,02
4WGMGu XiaobingCHN22957,00,048,552,52
5WGMKulkarni BhaktiIND22837,00,048,052,03
6WIMVelikic AdelaSRB22986,50,052,056,53
7IMCornette DeimanteLTU24556,50,051,056,02
8IMMkrtchian LilitARM23926,50,050,054,03
9
Bauyrzhan ArnashKAZ19786,50,047,050,02
10WGMNguyen Thi Mai HungVIE22806,50,046,551,52
11WGMAbdulla KhayalaAZE21906,50,046,049,02
12GMSocko MonikaPOL24586,50,045,549,51
13IMZozulia AnnaBEL22706,50,043,047,03
14WFMHallaeva BaharTKM21336,00,047,552,03
15WIMGevorgyan IrinaUZB23016,00,046,551,53
16WGMEnkhtuul Altan-UlziiMGL22676,00,046,550,51
17WIMBerke AnaCRO21516,00,046,049,02
18WFMAlieva AlexandraRUS21026,00,044,547,53
19WGMMona KhaledEGY21586,00,044,546,52
20WIMAsatryan SonaARM20896,00,044,047,02
21
Babayan ArmineARM21896,00,044,046,52
22WFMOvezdurdiyeva JemalTKM21146,00,043,046,53
23WIMMezioud AminaALG20656,00,043,044,52
24WIMDrljevic LjiljaSRB22086,00,042,546,52
25
Samaganova AlexandraKGZ20386,00,041,044,52
26WFMBoshra AlshaebyJOR20196,00,040,544,54
27WIMKiolbasa OliwiaPOL22445,50,048,051,02
28
Kejzar PetraSLO20625,50,046,550,53
29
Soyunlu NarminAZE20785,50,046,050,03
30FMStetsko LanitaBLR21945,50,046,050,01
31
Shanya MishraIND19785,50,044,046,51
32
Novikova MargaritaUKR20175,50,043,046,01
33WFMAlattar Ghayda M.JOR19445,50,041,544,01
34AIMKhezrian NooralzahraIRI13175,50,039,042,01
35
Greibrokk IngridNOR18575,00,045,549,53
36WFMPatil MitaliIND20815,00,043,546,52
37
Mork RamonaNOR17555,00,043,047,01
38
Nass SaraNOR18405,00,042,546,53
39WCMAl Maamari Wafia DarwishUAE18295,00,042,046,03
40
Choksi KhushiSGP15895,00,041,041,54
41
Khalil ReemUAE12975,00,040,541,03
42WCMAmal Fadel S M AlshamsiUAE15205,00,040,042,03
43
Al-Hammadi Maryam HusseinUAE13545,00,039,542,52
44
Aisha Mohamed Al MuainiUAE11345,00,037,541,52
45
Kanter ElizavetaRUS11375,00,037,540,51
46
Rayan Mohammad Ali HassanUAE12675,00,037,540,51
47
Boubendir NesrineALG15105,00,037,540,51
48
Mohammed GhaliaUAE12015,00,037,540,50
49
Maysoon Ali Jaber AlaliUAE10625,00,037,538,01
50
Essa ShahadUAE10805,00,036,538,02
51
Hala Gamal AminUAE11595,00,036,039,01
52WCMAlmaamari Zainab DarwishUAE12355,00,036,038,55
53
Nour Saleh JasimUAE11525,00,035,538,51
54
Alyazya Hamad R AlkharoossiUAE10795,00,035,537,51
55
Karar HabibaEGY10265,00,033,537,53
56
Al Ghafri AlanoudOMA05,00,033,033,52
57WCMRouda Essa AlserkalUAE15254,50,041,544,51
58
Al-Shamsi OushaUAE14294,50,040,042,04
59
Almaini Aishah SarhanUAE16144,50,039,043,02
60WCMFatima Saif Al-AliUAE12004,50,039,041,52
61
Khalil HananUAE12864,50,039,040,53
62
Mariam Mohammed AlmaeeniUAE10964,50,037,541,03
63
Prisha LalaIND04,50,036,539,52
64
Mouza Nasser AlshamsiUAE12924,50,035,038,04
65
Al Ghafri WafiaOMA16754,00,044,048,03
66
Mira Husain Al HammadiUAE10844,00,040,042,50
67
Fatima Saleh JasimUAE10384,00,040,040,51
68
Al Ali Aisha SaifUAE14014,00,039,542,50
69
Socko JuliaPOL10924,00,038,541,52
70
Al-Hammadi Manal HusseinUAE10744,00,038,541,00
71
Fatma Faisal AlbutehiUAE10694,00,037,540,54
72
Al Hosani SaraUAE10024,00,036,538,50
73
Abrar Mohammed AlmaazmiUAE04,00,036,039,03
74
Sara Ahmad IbrahimUAE04,00,035,538,01
75
Elawady NouranEGY04,00,035,536,04
76
Khezrian NedaIRI10764,00,035,037,53
77
Latifa Sami AlzarouniUAE04,00,033,536,02
78
Isra Shams EldienSUD04,00,033,036,02
79
Jouri Saleh AlaliUAE04,00,033,035,02
80
Alsalti RaniaBRN04,00,032,034,01
81
Zainab Muhammed KhalidUAE04,00,031,534,02
82
Amna Sami AliUAE04,00,031,033,00
83
Shamma Habib Al BeloshiUAE04,00,030,533,02
84
Jawaher Saleh AlaliUAE04,00,028,030,53
85
Maha Abdullatif AlhammadiUAE04,00,027,529,51
86
Ziyad UhoodUAE03,50,035,037,01
87
Alsabbagh AyaSYR03,50,033,536,02
88
Ghaliah Mohamed AlmaeeniUAE03,50,031,033,03
89
Maria Rashid AlmaeeniUAE03,50,028,030,02
90
Maryam Radman Bin SyadUAE03,50,027,529,51
91
Hour Naser Al NuaimiUAE10073,00,036,038,53
92
Alghala Ali AlaliUAE03,00,036,038,50
93
Haneen Gamal AminUAE03,00,035,538,51
94
Al Balushi Ruqaya AbdullahOMA03,00,034,037,01
95
Mouza Saeed AlbedwawiUAE03,00,034,036,02
96
Alsabbagh EmanSYR03,00,033,534,02
97
Shaikha Naser AlnuaimiUAE03,00,032,034,01
98
Ahmed NajahBRN03,00,032,032,51
99
Hajar Saeed RubayaUAE03,00,031,033,01
100
Muna Ali AlnuaimiUAE03,00,031,032,50
101
Hour Hassan AljasmiUAE03,00,030,532,51
102
Moustafa Abdel Fatah MalakEGY03,00,030,532,02
103
Sakina Aziz KaramUAE03,00,027,028,51
104
Salama Abdulla AhliUAE03,00,025,025,51
105
Reem Mohamed AljasmiUAE03,00,024,024,52
106
Al-Jaber Hayat HassanUAE02,50,028,529,01
107
Hend Radman MohammedUAE02,50,028,529,01
108
Moustafa Abdel Fatah JoudiEGY02,50,027,029,50
109
Aisha Nasser AlzarooniUAE02,50,026,026,51
110
Alya Ali AlaliUAE02,00,032,034,01
111
Al Ali Fatima SultanUAE02,00,030,532,01
112
Haya Marwan Al SuwaidiUAE02,00,030,531,01
113
Mariam Abdulrahman AlhammadiUAE02,00,029,030,51
114
Maha Salim HarmoudiUAE01,00,028,531,00
115
Nouf Hamad AlsuwaidiUAE01,00,027,028,00
116
Mission Cheryll RosalesPHI11350,00,026,027,00
117
Viswanathan PavithraIND10580,00,026,027,00
118
Ghala Mohamed AlnimrUAE00,00,026,027,00
119
Suchitraa ViswanathanIND00,00,026,027,00
120WFMDhyana PatelIND19570,00,026,027,00




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytane wpisy od początku istnienia bloga!