wtorek, 9 lipca 2019

Łukasz Nowak szósty na Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych Ruchowo. Wygrał Igor Yarmonov

Ruzomberok, widok na miasto z pensjonatu Gejdak, gdzie kilka dni mieszkaliśmy

Od 28 czerwca do 06 lipca 2019 roku w Rużomberoku na Słowacji odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Świata Osób Niepełnosprawnych Ruchowo
Miasto Róż polecamy każdemu kto wybiera się na Słowację, byliśmy tu parę lat temu na urlopie, we wspaniałym pensjonacie ulokowanym blisko szczytu jednej z gór otaczających miasto. Gościnni ludzie, wspaniały klimat, dobre jedzenie.

Wracając do turnieju. Grała w nim 5-osobowa grupa szachistów z Polski, a najlepiej wypadł Łukasz Nowak, który zdobył 6 pkt. ( z 9) i zajął bardzo dobre 6 miejsce.

Szczegółowe wyniki, w tym wyniki wszystkich Polaków w tabeli:

MTyt
NazwiskoFedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3 n
1IMYarmonov IgorUKR23897,048,553,523759
2IMGurbanov AndreiISR23007,047,051,523719
3FMMukha NikolayUKR21597,046,550,023859
4FMValenta VitCZE21476,548,052,023359
5IMBabula MilanCZE22206,047,051,022389
6FMNowak LukaszPOL22676,045,550,022239
7IMShashikant KutwalIND21766,044,048,021839
8
Kovacevic KrstoCRO20496,041,044,021039
9
Palin DenisRUS21805,545,048,521559
10
Tebenkov VladislavRUS20965,545,048,021029
11IMObodchuk AndreiRUS23165,543,547,020999
12
Lipilin IliaRUS20845,543,047,020709
13
Juvan JakaSLO21685,540,044,020879
14
Gedgafov ChamalRUS21635,044,047,020539
15
Tersinsev AndreyRUS21645,042,045,020889
16
Jurkiewicz KrzysztofPOL20075,042,043,020729
17
Glazar DomagojCRO21535,040,544,520099
18
Sovetov OleksandrUKR20095,040,044,019799
19WIMJennitha Anto K.IND19725,039,042,018959
20
Alekseev MikhailRUS18694,544,047,020639
21
Kozicz AndrzejPOL19794,538,040,517798
22
Gerasimova SvetlanaRUS19134,537,540,519259
23
Zavarsky JurajSVK20004,536,037,517809
24
Wielecki ZygmuntPOL21454,535,539,018599
25
Zicho AntonSVK16624,534,037,018029
26
Tsapalin SergeyRUS19354,038,542,518889
27
Belak StefanSVK18514,038,041,018499
28CMSamarth J RaoIND15934,036,539,017828
29
Roehrig UweGER18024,035,538,517969
30
Pamarthi Audietya AazadhIND13464,034,537,517839
31WIMKaydanovich MarinaRUS17604,034,537,516209
32
Angappan AIND12674,030,533,015738
33
Matana ZoranCRO18183,537,540,517769
34
Konkolova NikolaSVK15183,531,532,514897
35
Pilimon ZbigniewPOL16703,530,031,014528
36
Felegyi KarolyHUN16743,529,030,014348
37
Engel KatalinSVK15373,527,028,014709
38
Sovietova KaterynaUKR12793,033,036,015769
39
Frumin RebekaISR13983,029,530,513839
40
Korber AntoninCZE17593,028,529,513938
41
Spirka JanSVK13662,529,030,013937
42
Solomna SvitlanaUKR02,528,530,013949
43
Kostova ErikaSVK12101,526,527,512418
44
Wollner BohusSVK12221,027,529,012209

Strona Turnieju





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytane wpisy od początku istnienia bloga!