Monika Soćko czwarta w Sharjah Cup 2020. Wygrała Irina Bulmaga

Julia Soćko pod czujnym okiem mamy Moniki, zdjęcie z poprzedniej edycji (źródło)
Zakończył się dziesiąty Sharjah Cup for Women. Na mecie cztery zawodniczki osiągnęły identyczny rezultat i o miejscu na podium zadecydowała punktacja pomocnicza.
Pierwsze miejsce zajęła Irina Bulmaga, a to czwarte, najgorsze dla każdego sportowca "nasza" Monika Soćko.

Wyniki końcowe 9 rund, Shajah Cup 4-12 stycznia 2020
MSNrTyt
NazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
11IMBulmaga IrinaROU24467,00,051,055,5
23IMSukandar Irine KharismaINA24027,00,050,555,0
36IMZimina OlgaITA23677,00,048,553,0
42GMSocko MonikaPOL24137,00,047,552,0
59WGMRapport JovanaSRB23336,50,050,554,0
612WGMLi XueyiCHN23076,50,047,552,0
74FMAssaubayeva BibisaraKAZ23756,50,047,052,0
818WGMGevorgyan IrinaUZB22166,50,047,051,0
97IMKhukhashvili SopikoGEO23436,50,046,550,5
1016WIMSmirnova EkaterinaRUS22496,50,046,049,5
1110WIMDordzhieva DinaraRUS23266,00,050,554,5
1225WIMAsatryan SonaARM20856,00,048,051,5
1324WIMMichelle Catherina PIND21436,00,047,051,5
1414WIMKubicka AnnaPOL22586,00,046,550,5
1511WGMHeinemann JosefineGER23176,00,046,050,0
1615WGMNguyen Thi Mai HungVIE22546,00,046,049,5
1713WGMAbdulla KhayalaAZE22756,00,045,550,5
185WGMGong QianyunSGP23716,00,045,549,5
1921WIMDrljevic LjiljaSRB21936,00,044,546,5
2022WIMPujari RuchaIND21876,00,044,048,5
218WFMRadeva ViktoriaBUL23386,00,043,547,5
2220WIMKiolbasa OliwiaPOL21966,00,043,547,0
2317WFMBykova AnastasiaRUS22476,00,042,546,0
2423
Babayan ArmineARM21866,00,042,545,5
2534
Greibrokk IngridNOR18555,50,042,545,5
2632
Kyrkjebo Marte B.NOR18805,50,042,544,0
2735WFMJalaluldeen Kareen Kamal J.IRQ17845,50,042,046,5
2819WGMSuleimanova AvaUKR22135,50,041,545,5
2954WCMFatima Saif Al-AliUAE13395,50,040,543,5
3036WFMRazan AlshaebyJOR17355,50,037,040,0
3128WFMBoshra AlshaebyJOR19795,00,045,549,0
3233WCMAl Maamari Wafia DarwishUAE18665,00,044,548,0
3330
Kyrkjebo Hanna B.NOR19635,00,044,047,0
3426
Soyunlu NarminAZE20205,00,043,547,5
3529WFMDhyana PatelIND19695,00,043,546,5
3627
Samaganova AlexandraKGZ20085,00,043,546,0
3731
Shanya MishraIND19075,00,042,545,0
3838
Al-Fayyadh Zainab Asif AbdulahIRQ16465,00,042,043,5
3945
Al-Shamsi OushaUAE14845,00,040,543,0
4049WCMAmal Fadel S M AlshamsiUAE14035,00,040,041,5
4141
Mariam EssaUAE15605,00,039,041,5
4243
Al Ali Aisha SaifUAE14995,00,038,541,0
4374
Alsabbagh EmanSYR10535,00,038,541,0
4452
Fatima Al WahabiUAE13865,00,038,040,5
4546
Rayan Mohammad Ali HassanUAE14735,00,037,540,0
4648
Kanter ElizavetaKAZ14115,00,037,040,0
4750
Al-Moaamari MozahUAE13955,00,036,539,5
4853
Khalil HananUAE13605,00,036,539,0
4937WFMAl Kalbani WadimaUAE16675,00,036,039,0
5057
Khalil ReemUAE12955,00,036,037,5
5165
Shamsa AmerUAE11365,00,035,038,0
5260
Kaushika SridharanIND12055,00,034,036,5
5356
Aysha Nasser H AlshamsiUAE13034,50,042,044,5
5451
Al-Hammadi Maryam HusseinUAE13874,50,037,040,0
5564
Mariam Mohammed AlmaeeniUAE11364,50,036,039,0
5670ACMKaushal KhushiIND11054,50,036,038,5
5755AIMKhezrian NooralzahraIRI13104,50,035,038,0
5889
Alyazya Hamad R AlkharoossiUAE04,50,034,537,0
5975
Mira Husain Al HammadiUAE10484,50,034,536,5
6066
Mission Cheryll RosalesPHI11354,00,040,042,5
6177
Dheepika NairIND10334,00,036,538,5
6268
Alyazia Humaid AlhasaniUAE11194,00,036,538,0
63104
Sandra NairIND04,00,036,039,5
6476
Mera Abdulaziz AidarousUAE10424,00,036,038,5
6578
Fatima Saleh JasimUAE10304,00,035,538,0
6663
Nour Saleh JasimUAE11824,00,034,536,0
6771
Mouza Nasser AlshamsiUAE10794,00,034,036,0
6872
Khezrian NedaIRI10754,00,033,035,5
6987
Alsabbagh AyaSYR04,00,031,533,5
7079
Prapti Prakash HegdeIND10154,00,031,033,5
7190
Anoud Eisa BashkardiUAE04,00,030,032,5
7283
Al Reem Al HamadiUAE04,00,029,031,5
7339
Al Ghafri WafiaOMA16093,50,037,540,5
7462
Aisha Mohamed Al MuainiUAE11953,50,037,040,0
7580
Abrar Mohammed AlmaazmiUAE03,50,035,538,0
7673
Al-Hammadi Manal HusseinUAE10713,50,034,536,5
7744
Alazmi AeshahKUW14903,50,032,034,5
7882
Ahoud Eisa BashkardiUAE03,50,030,533,0
7991
Elawady NouranEGY03,50,030,532,0
8093
Ghaliah Mohamed AlmaeeniUAE03,50,030,031,5
8169
Isra Shams EldienSUD11083,50,029,531,0
82101
Reem Mohamed AljasmiUAE03,50,029,030,5
8342
Yasmin AliUAE15273,00,040,044,0
8461
Tower NoraUAE12033,00,037,040,0
8558
Al Ghafri AlanoudOMA12573,00,035,038,0
8667
Alghala Ali AlaliUAE11253,00,035,036,5
87106
Swastika RavinderIND03,00,033,536,0
8847
Alsalti RaniaBRN14353,00,033,035,5
89100
Radwan Alia K HPLE03,00,032,034,5
90103
Salama Zayed AlaliUAE03,00,028,530,0
9197
Mahra FouadUAE03,00,025,527,0
9298
Monishka GanesanIND03,00,025,527,0
9394
Hour Naser Al NuaimiUAE02,50,031,032,5
9499
Muna Ali AlnuaimiUAE02,50,030,031,5
9588
Alya Ali AlaliUAE02,50,029,532,0
96105
Shaikha Naser AlnuaimiUAE02,50,029,531,0
9784
Alhanoof Jasem AlsuwaidiUAE02,50,029,031,5
9885
Aljazi Jasem AlsuwaidiUAE02,00,032,534,5
9996
Khawla Matar AlshamsiUAE02,00,027,529,0
10095
Hour Zayed AlaliUAE02,00,026,027,5
10192
Ghala Majed AlsuwaidiUAE02,00,025,527,0
10281
Ahmed NajahBRN02,00,025,527,0
10359ACMMcdonald MargaretFRA12541,00,032,534,5
10486
Alreem Abdulaziz AlbalooshiUAE01,00,026,527,5
10540
Almaini Aishah SarhanUAE16070,00,026,027,0

102
Retaj Faqir MuhaammadPAK00,00,026,027,0

Strona Turnieju

Komentarze

Top 10 wpisów - ubiegły rok

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Grzegorz Nasuta wygrał Limburg Open!

Radek Wojtaszek wygrywa II Memoriał Mariana Wodzisławskiego

Bezdomny, 8-letni chłopiec wygrywa Turniej Szachowy w Nowym Jorku!

Na czym polega różnica pomiędzy arcymistrzem 2700+ a 2600+ czyli partia Duda-Indjić

Tata Steel 2020 - Fabiano Caruana!

Alina Kaszlińska lepsza od męża w turnieju szachowym. Poważnie!

Arcymistrz Igor Rausis został przyłapany na oszustwie!