W Portugalii nadal nie jest źle: Piotr Gołuch trzeci a Igor Janik czwarty

Piotr Gołuch (facebook)
Do końca Openu w Portugalii pozostały już tylko dwie rundy. Nadal dobrze radzą sobie w Lizbonie polscy szachiści.
6 pkt. ( na 7 możliwych) ma Piotr Gołuch. Zajmuje w tym momencie 3 miejsce (dzielone 1-3). Piotr przegrał tylko jedną partię ze swoim rodakiem Igorem Janikiem. Igor jest czwarty (dzielone 4-17 miejsce) z dorobkiem 5,5 pkt.
Tyle samo punktów ma na swoim koncie Piotr Sabuk, ale z uwagi na gorszą wartościowość zajmuje 16 miejsce.

Czołówka po 7 rundzie, oraz wyniki Polaków
MSNrTyt
NazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
15GMINĐIĆ AleksandarSRB26226,00,0731,0
27GMITURRIZAGA EduardoVEN25976,00,0730,0
323IMGOLUCH PiotrPOL24136,00,0727,5
416IMJANIK IgorPOL24535,50,0731,0
54GMALEKSEEV EvgenyRUS26235,50,0730,5
69GMASADLI VugarAZE25385,50,0730,0
715IMHALDORSEN BenjaminNOR24635,50,0730,0
88GMPETROV NikitaRUS25925,50,0729,0
92GMTARI AryanNOR26355,50,0729,0
103GMGRIGORYAN Karen H.ARM26325,50,0728,5
111GMMOTYLEV AlexanderRUS26405,50,0728,0
1211IMTEN HERTOG HugoNED25035,50,0728,0

30IMMIHAJLOV SebastianNOR23745,50,0728,0
146GMGHAMARIAN TigranFRA26035,50,0728,0
1520IMDAMASO RuiPOR24205,50,0727,0

32IMSABUK PiotrPOL23605,50,0727,0
1710GMARIZMENDI MARTINEZ Julen LuisESP25055,50,0726,0
1818IMSTACHOWIAK KamilPOL24465,00,0729,5
1938FMBAYRAMOV ZaurAZE23335,00,0729,0
2024IMSOUSA André VPOR23915,00,0729,0
2434FMPLICHTA KamilPOL23535,00,0727,0
2913GMJARACZ PawełPOL24665,00,0725,5
6121IMBUTKIEWICZ ŁukaszPOL24164,00,0728,0
6357WGMJARACZ BarbaraPOL22004,00,0727,0
9463CMKRZYWDA AndrzejPOL21783,50,0726,0
102112
TWARDOWSKI HubertPOL18753,50,0723,0

Komentarze

Najchętniej czytane - TOP 5

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Patrycja Waszczuk "przyłapana" na Turnieju Szachowym w Ustroniu

Bardzo dobry program do nauki szachów: "Chess King Learn" na telefony i tablety z systemem Android

Najmocniejszy silnik szachowy: Stockfish 16100806.