Chiński Arcymistrz Lu Shanglei został międzynarodowym Mistrzem Serbii w szachach. Polka Anna Kantane na 84 miejscu.

W zakończonych w niedzielę międzynarodowych Mistrzostwach Serbii w szachach triumfował Lu Shanglei.

W zawodach wystartowała "jedynaczka" z Polski Anna Kantane, która jednak nie może zaliczyć występu do udanych. Jak zawsze trzymałam mocno kciuki za występy polskich szachistek, ale cztery zdobyte punkty, 84 miejsce i 20 punktów rankingowych straty nie może cieszyć :(
Na usprawiedliwienie Ani trzeba dodać, że wróciła ona do gry po urodzeniu dziecka. Bardzo mocno życzę powrotu do "normalnej" dyspozycji, kadra Polski czeka na dobre zmienniczki!
B.S.

Wyniki końcowe   Strona turnieju
M-ceSNrTyt
Nazwisko i imię
FedRg Pkt  TB 2  TB 3 
12GMLu ShangleiCHN26167,5275350,0
21GMSaric IvanCRO26417,5273751,0
310GMSavic Miodrag RSRB25037,5265045,5
44GMFridman DanielGER25967,0259046,0
53GMZubov AlexanderUKR26096,5260049,5
67GMKovacevic AleksandarSRB25316,5254249,0
714GMLazic MiroljubSRB24676,5253347,0
85GMSengupta DeepIND25796,5249646,0
926GMLajthajm BorkoSRB24146,5249343,5
1015IMDoric DarkoCRO24666,5247042,0
1122IMSipila VilkaFIN24216,5246445,5
1232IMLeskur DejanSRB23856,5246043,5
1324FMPlenca JadrankoCRO24176,5245242,0
1441
Colovic DusanSRB23486,5243243,5
1519IMCostachi MihneaROU24286,5240140,5
1616GMAbergel ThalFRA24586,0248244,5
1712IMNarayanan SrinathIND24766,0245342,5
1854
Gouloutis NikolaosGRE22816,0243446,0
1911GMSanal VahapTUR24816,0241343,5
2035FMOzen BahadirTUR23686,0237541,5
2144IMRabrenovic VladanSRB23346,0234140,5
2220WGMSaduakassova DinaraKAZ24275,5243443,5
2330IMBulmaga IrinaROU23875,5242144,0
2429GMTosic MiroslavSRB23875,5240446,0
2539
Savicevic VlatkoSRB23505,5239743,5
269GMMilanovic DaniloSRB25075,5237644,0
2769
Zegarac VukSRB22335,5237543,0
2817IMRathnakaran K.IND24585,5237244,0
2913IMKantans TomsLAT24695,5236441,0
3058
Konstantinov AleksandarMKD22645,5234239,5
3146
Raja HarshitIND23195,5233741,0
3259CMBurcu CagatayTUR22635,5232839,0
3337FMTica SvenCRO23645,5230539,0
3470
Titov IvanSRB22295,5229840,5
3534FMTuna AlpTUR23755,5229140,0
3628IMAbhishek KelkarIND23895,5227938,5
3749IMKathmale SameerIND23065,5226341,5
3836IMSredojevic IvanSRB23665,5226339,0
3965WGMChelushkina IrinaSRB22375,5225838,0
4060FMBiljanic LjubomirSRB22605,5224935,0
4138FMBlesic VasoSRB23635,5223140,0
4272WFMInjac TeodoraSRB22255,5215036,5
4350FMIoannidis EvgeniosGRE23015,0240147,5
4483WIMZarkovic MilaSRB21895,0235741,0
4564FMKrykun YuriyUKR22395,0235643,5
4625GMDrazic SinisaSRB24155,0234140,5
4745FMBesedes DaniloSRB23195,0233741,0
4842FMCerovic DaniloSRB23455,0233641,5
4923IMBukal Vladimir JrCRO24205,0233139,5
5084
Papakonstantinou DimitriosGRE21835,0233039,5
5171FMBaglan EsatTUR22255,0231844,5
5266
Demircioglu EmreTUR22365,0231639,5
5374
Maksimovic BojanBIH22155,0231240,5
5448FMRakesh Kumar JenaIND23105,0230442,0
5567
Kuzmin YuriyRUS22365,0229043,5
5680
Pastar SlavenBIH21955,0227340,0
5762FMIvic VelimirSRB22455,0227240,5
5876FMStrugnell CarlWLS22085,0226739,0
5979
Thuesen MogensDEN22075,0222740,0
6073FMIleana GeorgeROU22245,0222336,5
6131FMRogac SrdjanSRB23875,0221535,5
6295
Sahin OzgunTUR21465,0221535,0
6352FMLazov ToniMKD22905,0220838,0
6475WIMDrljevic LjiljaSRB22105,0220837,0
6586
Nordenbaek JanDEN21725,0218036,0
6694
Divljan BorisaBIH21475,0217038,0
6740FMDimic PavleSRB23485,0208335,5
68101WIMVelickovski-Nejkovic MajaSRB21195,0201932,5
6956WGMMamedjarova TurkanAZE22744,5241550,0
7097WFMGajcin MarinaSRB21384,5227841,5
7151FMSecheres Adrian-SimionROU22964,5226742,5
7292FMJovic StevanSRB21484,5225639,5
7368
Omorjan DejanSRB22354,5224639,0
7421IMNomin-Erdene DavaademberelMGL24214,5223441,0
7585
Petrusic VelimirSRB21764,5220940,0
76116
Tsironis AlexandrosGRE19974,5218936,0
7777
Banovic IvanSRB22084,5215437,5
7861FMDamia AngeloITA22604,5211736,5
7991CMJandric DamjanSRB21604,5202330,0
8047IMCvetkovic SrdjanSRB23134,5201831,0
81120
Solak RadeSRB19804,5181728,0
826GMErnst SipkeNED25384,0252443,0
83122
Aydin Hasan BoraTUR19754,0226442,0
8455WIMKantane AnnaPOL22804,0219738,5
8557
Megalios KonstantinosGRE22684,0219443,0
86102
Mihov FilipMKD21164,0218639,0
8787
Stamos FilipposGRE21724,0217139,0
88103
Grcic VukasinSRB20834,0215238,0
8978
Elez NikolaSRB22074,0211435,0
9096
Kokotovic AleksandarBIH21444,0210737,0
9193
Pecelj NedeljkoSRB21484,0210633,5
92107
Ilic Slobodan SSRB20524,0210239,5
93104
Kozomora DraganSRB20764,0208237,5
9489
Rakic MiodragSRB21694,0207932,5
9582FMUjhazi IvanSRB21894,0203733,5
9688FMIlijc MilanSRB21704,0201832,0
9799
Rasic JovanSRB21274,0201036,5
98111
Stoiljkovic StefanSRB20294,0199633,0
99134
Dimitrijevic StefanSRB18244,0196133,5
100124
Nilsson Lars KjollerDEN19744,0195229,5
101113
Kracunov BozidarSRB20194,0192730,0
102121WCMGajcin JasminaSRB19774,0185327,0
10318GMNikcevic NebojsaMNE24353,5234843,5
104125
Markesinis EleftheriosGRE19673,5231940,5
105114
Gundogan CemTUR20163,5226439,5
10643IMThesing MatthiasGER23373,5216135,5
10790
Sahil TickooIND21643,5216039,5
108136
Davaademberel PurevdorjMGL18003,5204239,0
109110WIMGagare ShalmaliIND20303,5203933,5
11081FMKokeza MirkoSRB21933,5201536,0
111132
Miracola GiorgiaITA18943,5201436,0
112140
Maneski DavidMKD17313,5198334,5
113108
Vujinovic PredragSRB20473,5195830,5
114112
Padjen ZdenkoCRO20233,5195434,0
115109
Radin DragomirSRB20433,5194134,5
116145
Jordanov MihailMKD16703,5189835,0
117130
Bartos JanoSRB19253,5179927,5
118150
Bo MartinNOR15123,5168233,0
119148
Marceta DimitrijeSRB15723,5167727,0
12033IMLaketic GojkoSRB23753,0228439,5
12163FMPetkovic RadosavSRB22423,0223139,0
122118
Opacic AlexandarITA19843,0211739,0
12327IMNestorovic LazarSRB23903,0211736,0
12498
Tashev AleksandarBUL21293,0208935,0
125123
Hiebert KenjiJPN19753,0204337,5
126106
Jevtic MiroljubSRB20573,0200337,0
127100WFMMilosevic JovanaSRB21263,0198137,5
128119
Drazic MiodragSRB19813,0188731,0
129126
Bensaid SimonFRA19653,0185431,5
130144
Kellner NikolausAUT16723,0183028,0
131133
Curkovic DjokoSRB18523,0179928,5
132129
Bjelic BranislavSRB19263,0178723,0
133146
Jovancev OrceSRB16373,0170029,0
134142
Grcic GoranSRB16783,0166726,0
13553FMTancik KristijanSRB22892,5225840,5
136105
Ilic Slobodan RSRB20582,5197534,5
137135
Ciric AleksandarSRB18212,5195933,5
138127
Bakvic ZoranSRB19492,5195133,5
139138
Gajcin SinisaSRB17552,5176927,0
140131
Obradovic MiloradSRB19222,5175728,0
141128
Farkas Sandor ISRB19362,0188131,5
142139
Vukovic ZoranSRB17342,0180832,5
143137
Jakic DragisaSRB17752,0178733,0
144152
Papathanasiou DimitriosGRE02,0173132,0
145141
Kovacevic Nikola RSRB16982,0169932,0
146117
Vojvodic DragoljubSRB19912,0162027,0
147151
Jovanovic Branislav DSRB14252,099724,5
148149
Matic SinisaSRB15431,5152625,5
149143
Mirkovic RatkoSRB16740,0124127,5
150147
Markensten MaxSWE16290,0111424,5
151115
Filipovic IvicaAUT20000,0036,0
1528GMNestorovic NikolaSRB25130,0033,0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz