czwartek, 6 września 2018

Krzysztof Kałużny wygrał VII Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach


W czwartek 6 września został rozegrany VII Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach.
Jak zwykle grano tempem 10 minut na partię.

Wyniki końcowe - 7 rund
MTytułNazwisko ImięELORankPkt.MBch.Bch.W
1IIKałużny, KrzysztofB 164918006.521.0027.506
2IIJenczelewski, KarolB 120018005.020.0028.504
3IISkrzypczyński, DariuszB 128918004.521.0029.504
4IWojszkun, TadeuszB 162520004.521.0028.004
5IIMańkowski, MariuszB 154118004.519.0026.004
6IIIKussowski, Andrzej016004.018.5027.004
7IVKrawczenko, Michał014004.018.0024.002
8IDackiewicz, MarekB 174920004.017.5024.004
9IIWysocki, RyszardB 141018004.017.0022.004
10IISkrzypczyński, KacperB 141618003.520.5030.003
11IIPrzeperski, WitoldB 162318003.517.5024.003
12IIBrzeziński, StanisławB 139418003.018.0025.003
13IIINowaliński, Andrzej016003.014.5019.003
14IIGurbowicz, JózefB 153218002.015.5021.002
15IIISpich, JanuszB 131716002.013.5020.501
16
Trepkowski, Antoni010001.015.5022.000
17IIIMagiera, ArturB 110816001.015.5021.500


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najpopularniejsze wpisy na blogu