sobota, 29 września 2018

Wojciech Putlak wygrał IX Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej (29-09-2018)


IX Turniej z cyklu Grand Prix był rozgrywany w gościnnych progach Klubu Marynarki Wojennej. Grano 9 rund tempem 10' + 5'' na ruch.

Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MBch.Bch.W
1I++Putlak, WojciechR 206221008.039.0051.008
2IMazur, WojciechR 172620007.036.0045.007
3ITrzebiński, PatrykR 162620006.037.5045.506
4I++Brylowski, StefanR 201721006.037.0049.005
5kMarszk, KazimierzR 173322006.035.5047.006
6I++Brylowski, MarianR 197221005.538.5050.505
7IPlewa, PiotrR 180320005.536.5048.005
8IOszejko, KrzysztofR 168120005.036.5048.005
9II+Wilmanowicz, SławomirR 162219005.034.0045.005
10I+Tarajkiewicz, KrzysztofR 178621005.033.5044.505
11ISmalara, KazimierzR 162820005.027.0032.505
12II+Hładun, BartłomiejR 160519004.034.5041.504
13II+Rajtar, JaroslawR 163219004.032.5039.504
14IKujawa, KrzysztofR 149720004.032.0041.004
15ILeś, CzesławR 141120004.025.5032.504
16IIPofelski, AndrzejR 156118004.024.5031.503
17
Wieczerzak, ZbigniewR 140204.024.0029.004
18IIPawlak, AdrianR 149918003.531.5037.503
19
Przybył, LeszekR 147403.527.0033.003
20IITowarnicka, Izabela016003.027.0032.003
21ISerbinowski, MieczyslawR 136920001.026.5033.501
22VFaliński, Marcin012000.027.0034.000


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najpopularniejsze wpisy na blogu