Christian Braun wygrał Aachener Neujahrsopen, Paweł Grabowski na miejscu siódmym

Pięcio-rundowy Open w Akwizgranie wygrał (podobnie jak rok temu) Christian Braun.


Akwizgran, Katedra by Photo by CEphoto, Uwe Aranas, CC BY-SA 3.0
W mieście gdzie rozgrywany był Turniej Szachowy (niem. AAchen) znajduje się słynna katedra w której odbyła się koronacja Ottona I.

Wyniki końcowe (5 rund) Strona turnieju
MImię i nazwiskoELOPkt.BuchTB2
1Christian Braun23154.51613.5
2Peter-Rene Mandelbaum2088417.513
3Jan Klatt207641712.5
4Dr. Mikhail Gourevitch210141511
5Vasily Naidich20843.51612
6Ruben Gideon Köllner21463.51511.5
7Paweł Grabowski22883.51510.5
8Borna Mohammadi Nia20103.51410.5
9Lenhard Biermann19463.512.59
10Valeri Saizew19933.5128.5
11Willi Kaspar18813.511.58.5
12Christof Köllner2063315.510
13Florian Biermann1932314.59
14Wolfgang Scholzen203331410
15Anton Geerling1878313.59
16Shridhar Rajashekarraju21693139
17Viktor Weinkauf18483139
18Leonhard Jünger17743138.5
19Malte Till Krohn1846312.58
20Dr. Peter Voleske1893312.57.5
21Detlef Roefe1861312.56.5
22Adrian Yanes174331210
23Frank Dischinger20423128
24Martin Schopf
2.515.510.5
25Georg Lansky19322.515.58.5
26Sebastian Sandmann17862.512.57.5
27Laurin Perkampus16352.511.56.5
28Yann Laurent16352.5118
29Michel Krampe13752.5118
30Dr. Gernot Klein18282.5116.5
31Stefan Pick20322.510.56
32Abdul Jazmati16532148
33Cedric Chassard15782147
34Robert Prieb16432138
35André Maaß16622137
36Thomas Bernhardt16762127
37Wolfgang Römhild15382126.5
38Khumid Abubakirov1607210.56
39Jannis Bolz1325210.55
40Efecan Atar83327.53
41Felicitas Ophelia Köllner17731.5146.5
42Max Pick14021.5146.5
43Aaron Noah Köllner19661.513.54
44Dr. Philipp Lamby21871.5135.5
45Eva Rudolph17951.512.53.5
46Muharem Talic15941.5126.5
47Dr. Volker Schlepütz14351.511.54.5
48Christopher Hugenroth14261.510.54.5
49Markus Reichhart12011.510.53.5
50Njöman Sumeratha14581.5105
51Christian Epping12191.59.53.5
52Pierre Valembois11911125
53Nosratollah Mohammadi Nia1345183
54Matthias Heiligtag97917.52
55Midhulan Aravindan11700.5112.5
56Jan Subasic
090

Komentarze

Najchętniej czytane - TOP 5

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Patrycja Waszczuk "przyłapana" na Turnieju Szachowym w Ustroniu

Bardzo dobry program do nauki szachów: "Chess King Learn" na telefony i tablety z systemem Android

Najmocniejszy silnik szachowy: Stockfish 16100806.