Dominik Smentoch wygrał III Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Sulęczyno

Mściszewice - kościół, Autorem zdjęcia jest Przemysław Jahr, Wikimedia Commons - Praca własna, Domena publiczna
Kontynuując cykl "Cała Polska gra w szachy" - dziś trafiliśmy do kaszubskiej wsi Mściszewice ( w j. kaszub. Mscëszejce).
Tam 17 czerwca rozegrano III Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Sulęczyno.
Na starcie stanęło 15 zawodników, a zwyciężył wynikiem 6 pkt. (z 7) Dominik Smentoch.


Wyniki końcowe - 7 rund  tempem P-15'
MTytNazwisko ImięELoRankPkt.MBch.Bch.WProg.
1IVSmentoch, DominikR 139314006.022.0029.50622.0
2VWiczkowski, Oliwier012005.022.5031.00521.0
3VKamiński, Maksymilian012005.022.0030.50524.0
4VReclaw, Filip012005.021.0029.50519.0
5IVMrozewski, Piotr014005.020.0028.50520.0
6VKujda, Kamil012004.018.5025.00416.0
7
Zblewski, Oskar010004.018.0025.50314.0
8VKarczewski, Dawid012003.517.5024.00317.0
9
Reclaw, Łukasz010003.517.5024.00315.0
10
Mielewczyk, Franciszek010003.018.0023.50214.0
11
Kamińska, Rozalia010003.017.5023.00212.0
12
Mrozewska, Paulina010003.014.0019.5029.0
13
Pobłocka, Marianna010003.011.5018.0027.0
14
Pobłocki, Michał010002.015.5020.0019.0
15
Mrozewski, Bartosz010001.012.0017.0005.0


Komentarze

Najchętniej czytane - TOP 5

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Patrycja Waszczuk "przyłapana" na Turnieju Szachowym w Ustroniu

Bardzo dobry program do nauki szachów: "Chess King Learn" na telefony i tablety z systemem Android

Najmocniejszy silnik szachowy: Stockfish 16100806.