GM Farrukh Amonatov wygrał 11th Mumbai Mayor's Cup 2018


11th Mumbai Mayor's Cup 2018

Organizator: Venus Chess Academy
Federacja - Indie ( IND )

Tempo: 90 Minut + 30 sekund za ruch.
Strona internetowa   Partie do pobrania



A B C D E F G H
8 8
7 7
6 6
5 5
4 4
3 3
2 2
1 1
A B C D E F G H

Amonatov, Farrukh - Erigaisi, Arjun
1-0, 2018.06.07.
[#] 1.e4 e5 2.Nf3 Nf6 3.Nxe5 d6 4.Nf3 Nxe4 5.Nc3 Nxc3 6.dxc3 Be7 7.Be3 Nc6 8.Qd2 Be6 9.O-O-O Qd7 10.Ng5 Bxg5 11.Bxg5 h6 12.Be3 O-O-O 13.h3 Rhe8 14.b3 Bf5 15.Bc4 Qe7 16.Rhe1 Qf6 17.Kb2 d5 18.Be2 a6 19.g4 Be6 20.f4 Kb8 21.Bf3 Qh4 22.f5 Bc8 23.Bf2 Qf6 24.Rxe8 Rxe8 25.Qxd5 g6 26.Qc5 Qe7 27.Qxe7 Rxe7 28.fxg6 fxg6 29.Bg3 h5 30.gxh5 gxh5 31.h4 Rg7 32.Rg1 Bg4 33.Be4 Rf7 34.Re1 Kc8 35.Bd5 Rf8 36.Re4 Kd7 37.Rf4 Rxf4 38.Bxf4 b6 39.Bc4 b5 40.Bd3 Ne7 41.c4 c6 42.cxb5 cxb5 43.c4 b4 44.a3 a5 45.axb4 axb4 46.Bd2 Nc6 47.Be4 Nd4 48.Bxb4 Bd1 49.Kc3 Nxb3 50.c5 Kc7 51.Bd5 [1-0]


Wyniki końcowe, 10 rund
MTyt
Nazwisko i imię
FedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
1GMAmonatov FarrukhTJK26058,00,558,563,549,50
2GMPruijssers RoelandNED25148,00,557,060,547,25
3GMManik MikulasSVK23997,50,060,565,547,00
4GMKravtsiv MartynUKR26627,50,059,564,045,75
5GMTran Tuan MinhVIE25147,50,058,563,046,00
6IMKarthik VenkataramanIND24757,50,056,061,044,75
7GMNeverov ValeriyUKR24927,50,055,560,545,50
8GMGhosh DiptayanIND25367,50,055,060,045,00
9GMTukhaev AdamUKR25577,50,054,559,544,50
10GMDeepan Chakkravarthy J.IND25317,50,053,558,042,50
11IMNguyen Van HuyVIE24517,50,052,557,042,00
12IMVisakh N RIND24677,00,057,561,040,50
13FMRathanvel V SIND23017,00,057,060,538,25
14IMHarsha BharathakotiIND24717,00,056,061,041,25
15GMSandipan ChandaIND25717,00,054,559,541,75
16FMNitish BelurkarIND23097,00,054,057,037,75
17GMMozharov MikhailRUS25587,00,053,055,036,00
18FMGajwa AnkitIND22387,00,052,557,038,00
19
Aaryan VarshneyIND22097,00,052,056,540,50
20GMNeelotpal DasIND24477,00,052,055,537,75
21IMDeshmukh AnupIND22677,00,045,047,532,00
22GMRozum IvanRUS25816,50,062,067,541,75
23FMRaja Rithvik RIND22966,50,060,064,541,00
24
Samant Aditya SIND21216,50,058,563,040,00
25WGMKiran Manisha MohantyIND20436,50,057,061,538,25
26IMKulkarni VikramadityaIND23236,50,057,061,037,25
27
Sammed Jaykumar SheteIND23756,50,056,561,038,25
28FMErigaisi ArjunIND25056,50,056,061,036,50
29IMKhusenkhojaev MuhammadTJK24456,50,054,559,037,00
30IMRathnakaran K.IND23856,50,054,058,035,75
31CMKushagra MohanIND23086,50,053,558,033,00
32IMAbu Sufian ShakilBAN22486,50,053,555,532,50
33
Surendran NIND21146,50,053,057,032,00
34GMRahman ZiaurBAN24986,50,052,056,536,75
35IMSidhant MohapatraIND23706,50,052,056,534,25
36
Tiwari ArjunIND22686,50,052,055,532,75
37FMMitrabha GuhaIND23306,50,051,556,034,00
38IMViani Antonio DcunhaIND24246,50,050,053,533,00
39
Pranavananda VIND21836,50,049,553,032,00
40
Sankalp GuptaIND23656,50,046,550,029,75
41FMPhadke SohanIND22226,00,057,562,035,50
42GMBurmakin VladimirRUS25286,00,056,561,536,00
43CMBharath Subramaniyam HIND21966,00,055,060,033,25
44IMSiva MahadevanIND23466,00,055,059,532,75
45WFMDivya DeshmukhIND21386,00,054,558,530,25
46
Pranav VIND22656,00,054,058,532,50
47
Raahul V SIND22336,00,054,057,032,00
48WGMKulkarni BhaktiIND22946,00,053,557,031,50
49WIMPujari RuchaIND21806,00,053,057,033,50
50IMTran Minh ThangVIE23836,00,052,557,030,25
51
Mahindrakar IndrajeetIND21006,00,050,555,030,50
52IMKarthikeyan P.IND24566,00,050,054,530,75
53FMSauravh KhherdekarIND22446,00,049,552,028,75
54CMGhosh Chanchal KumerBAN20996,00,049,051,024,00
55IMNavin Kanna T.U.IND23256,00,048,552,029,00
56
Polakhare AryanIND20096,00,048,552,028,00
57FMDeshpande AniruddhaIND21586,00,047,551,027,75
58WIMSrija SeshadriIND22076,00,047,551,026,50
59
Bhatt JalpanIND19656,00,046,549,026,25
60
Saravana Krishnan P.IND23595,50,058,061,531,25
61
Satkar ChiragIND20405,50,056,060,031,50
62
Neelash SahaIND23335,50,056,059,029,50
63
Nguyen Phuoc TamVIE22145,50,054,057,527,00
64IMMeftahi HoussemTUN21495,50,053,558,030,50
65
Ajay KarthikeyanIND22335,50,053,558,029,00
66
Manigandan S SIND22165,50,053,557,528,00
67WIMChitlange SakshiIND21635,50,053,557,025,75
68
Barath Kalyan MIND20795,50,053,057,529,25
69
Yash DhokeIND18505,50,052,055,526,50
70
Chittal SairajIND19905,50,051,555,028,50
71
Lokesh N.IND21795,50,051,054,526,50
72WFMVarshini VIND21295,50,051,053,026,25
73CMChowdhury SohelBAN21115,50,050,053,027,25
74IMTilak Sharad SIND22065,50,049,553,025,75
75
Ilamparthi A RIND17375,50,048,052,027,25
76
Aishwin DanielIND20545,50,047,550,524,00
77CMTanmay JainIND17525,50,047,050,526,75
78
Vaibhav Jayant RautIND19055,50,047,050,524,50
79WIMMichelle Catherina PIND20965,50,047,049,522,75
80
Shah JeetIND17635,50,046,050,024,75
81
Adarsh TripathiIND18585,50,046,049,522,75
82AIMHrishikesh ChavanIND17995,50,045,048,023,25
83
Ayushh RavikumarIND18505,50,045,047,023,75
84
Joshi AbhijeetIND18795,50,044,548,023,25
85
Rahul Bharadwaj BIND18335,50,044,547,523,25
86IMKoshy VarugeeseIND21675,50,044,047,023,75
87WIMChandreyee HajraIND19805,50,043,046,523,75
88
Toshali VIND18755,50,043,044,521,00
89WFMLakshmi CIND19535,50,041,043,020,75
90
Md. Jamal UddinBAN20085,50,039,542,020,50
91
Parthasarathy RIND19165,00,056,059,527,75
92
Navalgund NiranjanIND22825,00,055,059,527,50
93WCMMrudul DehankarIND19715,00,052,556,523,75
94
Eesha Ajay SardaIND16805,00,051,055,024,75
95
Nair SanjeevIND19155,00,050,053,524,75
96
Kothari SwapnilIND18345,00,049,553,022,50
97GMZiatdinov RasetUSA22815,00,049,052,522,50
98WFMSaranya JIND20485,00,049,051,523,00
99
Konatham SnehilIND17215,00,047,050,522,75
100
Harini S.IND19915,00,047,050,520,25
101
Sourath BiswasIND18275,00,046,550,524,00
102
Kadam Om ManishIND18445,00,046,050,022,50
103
Saptorshi GuptaIND21225,00,046,049,521,00
104WIMThipsay Bagyashree SatheIND20615,00,046,048,522,75
105
Yutesh PIND18205,00,046,048,521,25
106
Sreekumar P.IND20765,00,046,048,521,00
107
Ansh M ShahIND17865,00,045,048,521,00
108
Aditya GuhagarkarIND20205,00,045,048,520,75
109
Inamdar SameerIND18825,00,043,547,020,75
110
Jain Kashish ManojIND18345,00,043,546,518,25
111FMShantharam K.V.IND21685,00,043,047,021,75
112
Shah VishwaIND17285,00,040,042,018,50
113WFMDhyana PatelIND17525,00,039,542,520,00
114
Sunil VaidyaIND16285,00,039,541,518,50
115
Joglekar AbhijitIND16255,00,035,537,517,50
116
Abhishek AIND20924,50,051,055,023,25
117
Keshav KothariIND16824,50,051,054,523,25
118
Priyanka KIND20524,50,050,553,523,00
119
Sayantan ChandraIND18704,50,050,054,021,25
120
Kanishk S KIND17844,50,048,551,019,75
121
Rohit SIND17964,50,048,052,020,25
122
Sachin MalikIND19464,50,048,051,520,25
123
Deshpande AbhishekIND18304,50,047,051,021,50
124
Anisuzzaman JewelBAN19494,50,046,550,018,75
125
Dave SnehIND18054,50,046,048,517,00
126
Kumthekar ShubhamIND17654,50,046,048,017,75
127
Badrinath S.IND20374,50,045,049,019,50
128
Gokhale Rishabh ChandrashekharIND17844,50,045,047,017,50
129
Pranesh MIND19834,50,045,047,016,00
130
Arya Nirag ShahIND17254,50,044,547,018,00
131
Aditya P MelaniIND16464,50,044,048,020,00
132
Patil PriyanshuIND16774,50,044,046,016,75
133FMJoshi S GIND20824,50,043,547,018,50
134
Potawad AnirudhhaIND15964,50,043,545,517,00
135
Avinash RameshIND18184,50,042,045,519,00
136
Arnav MaheshwariIND17484,50,042,044,517,25
137
Acosto MarianoUSA18854,50,039,541,516,75
138
Om BatraIND16374,50,039,041,515,00
139
Patil Aditi GIND14174,50,037,539,515,50
140
Aagam Aditya EIND14514,50,036,038,013,25
141
Ojas KulkarniIND22634,00,046,049,017,25
142
Harsh SureshIND16544,00,045,548,516,50
143
Sri Sai Baswanth PIND18304,00,044,548,517,50
144
Shahnaz Mohammad FaruqueBAN18504,00,044,548,015,75
145
Adane NarayaniIND16664,00,044,546,516,00
146WFMPatil MitaliIND20524,00,043,547,016,50
147
Dere PushkarIND18264,00,042,545,013,75
148
Mezanur RahmanBAN17584,00,042,044,012,00
149
Sudarshan BhatIND18084,00,041,545,017,25
150
Shetye SiddhaliIND18674,00,041,543,012,00
151
Jain AdiIND15314,00,040,543,013,50
152
Avik SarkerBAN20224,00,040,043,015,25
153
Mckenzie Lionel JosephIND16934,00,039,543,015,25
154
Vijin Babu SIND16794,00,039,041,014,00
155
Aryan RanjanIND16884,00,037,040,014,25
156
Kiyarra Sunil KhaturiaIND14904,00,037,039,012,50
157AIMDebarghya SamantaIND16204,00,036,038,013,00
158
Satvik SharmaIND16254,00,036,038,011,75
159
Wettasinha VasantaSRI16514,00,035,036,511,75
160
Souradip DebIND18843,50,048,051,514,25
161
Md.Abzid RahmanBAN20223,50,045,548,513,00
162
Ghelani DhairyaIND17953,50,044,548,014,25
163
Aneek DasIND17913,50,044,046,513,00
164
Kadam NikhilIND16633,50,043,045,514,00
165
Barde OmIND17353,50,043,045,011,00
166
Ananmay SharmaIND16913,50,042,043,510,75
167
Walde HarshalIND14443,50,040,543,512,50
168
Gawade MilindIND17973,50,040,542,512,00
169AFMNehete ArnavIND15143,50,040,042,012,50
170
Mohammad HasanBAN18353,50,040,042,011,00
171
Bhuta HridayIND15603,50,038,542,014,50
172
Bragadeeshwaran Chidambaram.CIND16363,50,038,040,09,25
173
Talukder Umme Taslima ProtivaBAN17753,50,037,539,510,25
174
Deodhar Vrushali UmeshIND16903,50,037,539,59,75
175
Krishnan RitvikIND16553,50,037,539,58,75
176
Sarthak RawatIND17093,50,037,039,510,00
177
Kazi Zarin TasnimBAN15373,50,035,037,010,25
178
Panesar VedantIND20523,00,051,555,017,00
179CMAditya MittalIND22083,00,050,053,514,75
180
Meenal GuptaIND19333,00,050,053,013,50
181
Behere RaviIND16453,00,043,545,511,50
182
Md. Tipu SultanBAN18043,00,041,043,510,00
183
Arifuzzaman ArifBAN17813,00,041,042,511,00
184
Kishor ShazzadBAN18083,00,040,042,010,00
185
Abhay BandewarIND16322,50,045,549,012,75
186
Md. Shahidul IslamBAN17552,50,040,042,59,00
187
Aryan Abhijeet ShahIND19662,50,039,041,08,25
188
Afzal Kazi Md. MahbubBAN17702,50,037,038,58,50
189
Mahi Amit DoshiIND14112,50,036,538,56,00
190
Mitank MaruIND13762,50,035,537,06,50
191
Arora HoniIND16122,50,034,036,06,25


Bang AtharvaIND15522,50,034,036,06,25
193
Md. Akmal Hossain KhanBAN15712,50,033,034,55,50
194
Ahmed WalijahBAN16062,50,032,534,04,75
195
Jodunath BiswasBAN18382,50,031,032,56,50
196
Md Sohel Rana PritomBAN16912,50,029,030,54,75
197
Dhruv EaswarENG19532,00,040,543,57,50
198
Gavi SiddayyaIND19842,00,038,541,58,50
199
Md. Firoz KabirBAN12992,00,037,039,04,00
200
Zia Tahsin TajwarBAN18911,50,038,040,04,00
201
Wadifa AhmedBAN13271,50,030,032,03,75
202
Shourya JainIND19441,00,037,539,54,00
203
Kavinda AkilaSRI20730,00,032,033,00,00

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Kamil Dzida i Martyna Wikar Mistrzami Polski juniorów do lat 14 w szachach błyskawicznych!

Bartosz Soćko rozbił bank w Hamburgu!

Zapomniane (nieznane) polskie szachistki - Anna Jurczyńska

Jakub Chyży i Zuzanna Arciszewska Mistrzami Polski juniorów do lat 12 w szachach błyskawicznych!