Marek Dackiewicz wygrał VI Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Malborka 2018

Malbork to nie tylko zamek - hotel Piast

Grand Prix Malborka - turniej VI

2018-06-07, Malbork Ratusz Stare Miasto 13
Tempo gry: P'10 7 rund  systemem szwajcarskim.


Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.W
1IDackiewicz, MarekB 175020007.020.5027.507
2IPaziak, PatrykB 196520005.021.5030.005
3IIKałużny, KrzysztofB 164918005.020.5029.005
4IISkrzypczyński, KacperB 142318004.520.0029.004
5I+Grabarczyk, SylwesterB 156921004.019.5028.004
6IIJenczelewski, KarolB 120018004.017.0025.504
7IWojszkun, TadeuszB 162520004.016.5023.004
8IISkrzypczyński, DariuszB 128918003.017.0024.003
9IIWieczorek, JanB 147718003.016.5025.003
10IIPrzeperski, WitoldB 162318002.513.0019.001
11IIBrzeziński, StanisławB 139418002.014.5023.002
12IIINowaliński, Andrzej016002.014.5021.001
13IIISpich, JanuszB 131716002.013.0019.502
14IVKrawczenko, Michał014001.013.5019.501



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Karol Kucza wygrał Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Nowogród Bobrzański

Możesz zagrać z Radkiem Wojtaszkiem w Memoriale Mariana Wodzisławskiego - 16 czerwca 2018r.

Szachiści żyją dłużej!