Karol Kucza wygrał Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Nowogród Bobrzański


Nowogród Bobrzański, by Mohylek - Praca własna, CC BY-SA 3.0,

W cyklu "Cała Polska gra w szachy" - dziś trafiliśmy do miasta Nowogród Bobrzański. Miasto jest stosunkowo młode, zostało utworzone 1 stycznia 1988 roku z obszaru dwóch miejscowości Krzystkowice i Nowogrodu Bobrzańskiego.

A turniej był dość dobrze obsadzony, zagrał w nim nawet jeden mistrz międzynarodowy, Białorusin Nikolai Aliavdin.
Po zaciętej walce Mistrzem Gminy Nowogród Bobrzański w szachach został mistrz FIDE Karol Kucza.
Grano 11 rund tempem P-10'.

Wyniki końcowe
MTytNazwisko ImięFed.R. FIDERankPkt.MBch.Bch.WProg.
1FMKucza, KarolPOLB 228123009.560.5070.50961.5
2IMAliavdin, NikolaiBLRB 229424509.060.5074.50952.0
3k++Jagodziński, PiotrPOLB 226923009.060.0074.50957.0
4k+Bieliński, DariuszPOLB 218823009.060.0074.50949.0
5kDąbrowski, GrzegorzPOLB 192022007.060.5073.00742.0
6I+Rogala, RobertPOLB 199121006.062.0076.00639.0
7IIRóg, BartlomiejPOLB 125018006.061.0070.50637.0
8IIGrzebieniowski, MichałPOLB 126818006.058.5070.50634.0
9IIGruszecki, AndrzejPOL018006.055.5069.00535.5
10IKudlak, JuliaPOL120918006.049.5059.50633.0
11IIIJabłoński, AntoniPOLB 116016006.040.5050.00631.0
12IZieliński, HubertPOLB 190820005.551.5061.00535.0
13IIIGruszecki, KrystianPOL016005.548.5057.50535.5
14IIGoździewicz, MarekPOLB 148318005.546.0055.00531.5
15IIGola, AdamPOLB 151418005.045.5054.50530.0
16IIIJakubowski, PawełPOLB 162416005.045.0055.00530.0
17IIIJachimek, ZenonPOLB 137816004.539.5048.50424.5
18IVSkrzypczak, JacekPOLB 103314004.038.5044.50322.5
19IILewandowski, OlafPOLB 120118003.040.0047.00321.0
20IIIJarosławski, MichałPOL016002.539.5045.50218.0
21IIIPastuszak, AndrzejPOLB 134516001.042.0051.5017.0
22
Markocki, FranciszekPOL010001.039.0047.50011.0
23VZoraw, JacekPOL012000.041.5048.5000.0

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Kamil Dzida i Martyna Wikar Mistrzami Polski juniorów do lat 14 w szachach błyskawicznych!

Bartosz Soćko rozbił bank w Hamburgu!

Zapomniane (nieznane) polskie szachistki - Anna Jurczyńska

Jakub Chyży i Zuzanna Arciszewska Mistrzami Polski juniorów do lat 12 w szachach błyskawicznych!