Z cyklu "cała Polska gra w szachy" - Wojciech Bolesta wygrał XII Otwarty Turniej Szachowy "TRZEŹWY UMYSŁ" (Strachosław 11 marca 2018)


Strachosław to nieduża, licząca 706 mieszkańców wieś w województwie lubelskim w gminie Kamień. Pierwsza informacja pisana o Strachosławiu pojawia się w kronikach regionalnych już z XIV wieku.  Nie ma tam zabytków za wyjątkiem figury Najświętszej Marii Panny z 1906 roku. 

Ale jest też szkoła w której 11 marca 2018 został rozegrany Turniej Szachowy "Trzeźwy Umysł".
Na starcie stanęło aż 73 zawodników a wygrał Wojciech Bolesta, który wyprzedził lepszą punktacją pomocniczą trzech innych zawodników.

Wyniki końcowe, 7 rund P-15'
MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IBolesta, WojciechPOL174720006.025.5034.50625.0
2IIMerkuryev, IgorUKR018006.024.5033.00626.0
3ICisek, KamilPOL172317236.024.0032.50625.0
4IIManzhos, ArtemUKR169516956.022.5031.00627.0
5IChowra, EdwardPOL020005.521.5030.00522.5
6IIBukała, NorbertPOL155715575.520.0027.50521.0
7IVKurtyj, MichałPOL140014005.518.0025.00520.0
8IIGromek, PawełPOL116311635.022.0030.00522.0
9
Samoluk, VasylUKR010005.021.0030.50522.0
10IIWęgrzyn, SzymonPOL133413345.020.5029.50523.0
11IIIKoper, KacperPOL016005.019.0027.50518.0
12IIISmalej, JarosławPOL016005.019.0026.50520.0
13IIKuna, AleksandraPOL016005.017.5024.00518.0
14IBorek, DominikaPOL123512354.522.5031.00320.0
15IVDrozd, MikołajPOL014004.522.5030.00321.5
16IIGromek, AleksandraPOL111611164.520.5028.50419.5
17
Łuczkiewicz, ArkadiuszPOL153415344.518.5027.00421.0
18IISprzęczka, EmiliaPOL016004.517.0024.00415.5
19IIIByczuk, MiłoszPOL114111414.023.5032.50419.0
20
Dragan, MichałPOL004.022.5031.00419.0
21
Gryniuk, JanPOL010004.021.5028.50419.0
22IINiedorys, KarolinaPOL107616004.020.5026.50418.0
23IIINiedorys, GabrielaPOL102910294.020.0028.00317.5
24IIIMielniczek, KacperPOL016004.020.0027.00318.0
25IVKrawczyk, MateuszPOL014004.019.0027.00417.0
26
Kuna, FeliksPOL010004.017.5025.00416.0
27VŁata, JanPOL012004.016.0023.50410.0
28IIIRadecka, KarolinaPOL014004.016.0023.50312.5
29
Bratash, ViktoriaUKR010004.015.5023.00414.0
30
Sekrecki, PiotrPOL010004.015.5022.00415.0
31
Albiniak, DamianPOL010004.015.5022.00414.0
32IIIPuźniak, AlicjaPOL014004.014.5020.50415.0
33VŁuszczyk, MateuszPOL012004.013.0019.00413.0
34
Sekrecki, LeaPOL010004.012.5017.50411.0
35VSekrecki, BożydarPOL012003.521.5029.50314.0
36IIIZubiak, MateuszPOL104210423.519.5027.50316.5
37IVOszust, NataliaPOL012503.517.5026.00311.5
38
Czerepko, AleksanderPOL010003.516.5024.00311.0
39IVKamińska, KatarzynaPOL012503.022.0030.00315.0
40IIIPrucnal, OliwiaPOL014003.021.0028.00216.0
41IVKozyra, KingaPOL012503.018.0025.50312.0
42IVKrzaczkowski, JanPOL014003.018.0024.50311.0
43IIIKot, StanisławPOL103710373.017.5024.50314.0
44IVŁagowski, SzymonPOL014003.017.5024.50313.0
45IIIWalentyn, ZuzannaPOL014003.017.5023.50213.0
46IIIBerbecka, WiktoriaPOL014003.017.0023.50316.0
47
Dragan, PatrykPOL003.016.0023.00311.0
48IVMandziuk, MonikaPOL014003.015.5021.0039.0
49IIIWęgrzyn, OtyliaPOL014003.015.0021.00311.0
50IVMandziuk, WeronikaPOL012503.014.5022.00311.0
51IVMandziuk, SandraPOL012503.013.5019.00310.0
52
Sekrecki, NoePOL010003.013.5018.00310.0
53IIIWojciechowska, WiktoriaPOL014002.519.0026.50212.5
54IIIKrzaczkowska, AnnaPOL106110612.518.5026.50215.0
55IVBartecki, MarcinPOL014002.517.5024.50211.0
56
Dudko, PrzemysławPOL010002.517.0024.5028.5
57VPuźniak, TomaszPOL012002.514.5020.50210.5
58
Kupracz, PawełPOL010002.513.5019.5027.5
59
Tomaszewska, ElżbietaPOL010002.512.0016.0026.0
60VKostrubiec, WiktoriaPOL011002.018.0024.5028.0
61VGwiazdowski, IgorPOL012002.017.0024.5019.5
62
Tomaszewski, PawełPOL010002.016.5022.5025.0
63
Tomaszewski, JanPOL010002.014.0019.5029.0
64
Tarasek, PawełPOL010002.014.0019.0018.5
65
Saczuk, JarosławPOL010002.013.5018.5028.0
66
Blacha, KonradPOL010001.516.5023.0017.0
67
Gałan, MichałPOL010001.514.0019.5013.0
68
Oleś, JanPOL010001.513.5018.0016.5
69
Czubara, IgorPOL010001.512.0017.5004.0
70
Iwańczuk, PiotrPOL010001.511.5017.0014.5
71
Dudko, KrystianPOL010001.510.0013.5012.5
72
Wawryniuk, DawidPOL010000.510.0015.5001.5
73IIIBaran, KamilPOL110016000.017.5024.5000.0
73IVTkaczyk, IgorPOL110014000.017.5024.5000.0
73
Kostka, KarolPOL100010000.017.5024.5000.0
73IIIPodgórski, CezaryPOL016000.017.5024.5000.0
73
Sekrecka, LeaPOL010000.017.5024.5000.0


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy by Twój syn grał w szachy?

Niewidomy szachista przyłapany na stosowaniu "elektronicznego dopingu"

Andrzej Krzywda wygrał Katowice Spring 2018

Uwaga szachowy talent - 11 letnia Maria Nakanyike z Ugandy!