poniedziałek, 9 października 2017

Piotr Bieluszewski wygrał Turniej Szachowy o Puchar Galerii Jeziorak. Iława 08.10.2017

Iława: Restauracja "Smocza Jama"
43 uczestników zgromadził Turniej Szachowy o Puchar Galerii Jeziorak w Iławie. Zasłużenie wygrał Piotr Bieluszewski. Drugie miejsce zajął Tomasz Rak a na najniższym stopniu podium stanął były Mistrz Polski w szachach, mistrz międzynarodowy Zbigniew Szymczak.


Wyniki końcowe (7 rund, P-15')
MTytułNazwisko ImięR. FIDERankPkt.MBch.Bch.
1kBieluszewski, PiotrR 207822006,522,5031,50
2kRak, TomaszR 208222005,524,5034,00
3IMSzymczak, ZbigniewR 214324505,523,5033,00
4IStachowicz, FeliksR 166120005,520,0027,50
5IDackiewicz, MarekR 169420005,021,5028,50
6ITrendowski, MichałR 194520005,021,0030,50
7k+Mackiewicz, AnnaR 185821005,017,5023,50
8IKietrys, MaciejR 146620004,520,5030,00
9IIMoszczyński, MichałR 152518004,518,0026,00
10IIIRydzewski, MarceliR 118016004,515,0020,50
11IIKraśniewski, SzymonR 147118004,023,0030,50
12II+Kuban, WiesławR 165819004,022,0030,50
13IVJózefowicz, Grzegorz014004,020,5029,00
14IIKwiatkowski, AndrzejR 153618004,020,0029,00
15IITrzeciak, BartoszR 158718004,019,0027,00
16IVJaroszewski, MarianR 132114004,018,0025,50
17IISandomierski, CyprianR 133118004,018,0024,00
18IIngielewicz, KonradR 160920004,017,0024,50
19IIJenczelewski, KarolR 117918004,017,0024,00
20IIIKlimiuk, Paweł016004,015,5021,00
21IIMackiewicz, MarcinR 162218003,521,0028,00
22IJeda, MaciejR 167220003,519,5028,00
23IIIJeda, TomaszR 128216003,518,0024,00
24IIŁukaszewicz, JerzyR 143118003,517,0024,00
25IKaznowska, WeronikaR 130018003,515,5024,50
26IIIKraśniewski, PiotrR 129716003,018,5025,00
27IIIMaron, WojciechR 131416003,016,5024,00
28IIIRusin, Tomasz102016003,016,0022,50
29IIKępka, AndrzejR 131318003,015,5021,50
30IIDziodko, MateuszR 112618003,015,5020,00
31IIWarcaba, JakubR 172618002,519,5026,50
32IIPielach, JacekR 129518002,518,5025,50
33IIKaznowska, KingaR 113316002,515,5021,50
34IIIMagiera, ArturR 106816002,514,5020,50
35IIKaznowski, Mirosław104718002,513,5019,00
36IVPruchniewski, Dawid014002,512,0017,50
37IVRydzewski, PawelR 119414002,017,5023,50
38IVNowaliński, AndrzejR 124714002,015,5021,50
39IVMajewski, SebastianR 120114002,013,0017,00
40VKrankowski, AdamR 117012002,010,5015,00
41
Gałęziewski, Wojciech010001,014,5020,50
42
Ślusarczyk, Aleksander010001,013,0018,00
43
Niezgoda, Janusz010001,011,0015,50


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytane wpisy od początku istnienia bloga!